Kinga Rusin i Marcin Prokop w nowych rolach

przejdź do komentarzy

Prezenterzy TVN mają zadanie na wakacje.

kinga rusin kinga rusin/© KAPiF
Kinga Rusin i Marcin Prokop z TVN mają bojowe zadanie na wakacje. Ona musi oswoić się z nowym partnerem, z którym poprowadzi jesienią Dzień Dobry TVN. On z kolei będzie się przygotowywać do roli gospodarza w nowym teleturnieju motoryzacyjnym.

W związku z wakacyjną przerwą Marcin Prokop w ubiegłym tygodniu ładnie pożegnał się z widzami DDTVN. Wygłosił nawet krótkie przemówienie. Wyraził nadzieję, że szefostwo zatrudni go od września na godziwych warunkach. W przeciwnym razie będzie musiał szukać pracy w konkurencyjnej (jak powiedział „gorszej” telewizji – oto cały Prokop). Jak donoszą Wirtualne Media Prokop został doceniony i jesienią poprowadzi nowy teleturniej motoryzacyjny „Turbo Ring” na antenie TVN Turbo.

Kinga Rusin oraz Marcin Meller zakończyli sezon oddzielnie. Nie poprowadzili razem ostatniego wydania porannego programu TVN. Każde z nich znalazło się na innej imprezie. Meller puszczał wianki w Krakowie, Rusin pracowała przy castingu do „You Can Dance”. Plotka jak widać okazała sie prawdą – dla Kingi trzeba szukać nowego partnera do telewizji śniadaniowej.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!