Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

przejdź do komentarzy

Żenujące zdjęcie - piszą internauci. Obciach zamiast szczytnego celu?

kinga rusin kinga rusin/© KAPiF
W ostatnich miesiącach nagłośniono dramatyczny problem kobiet, które w wyniku polania kwasem cudem uszły z życiem. Potem, po długotrwałym leczeniu, z trudem wracały do życia.

Dla większości z nich powrót do społeczeństwa okazuje się ponad ich siły. Najbardziej uparte i dysponujące środkami finansowymi przechodzą masę skomplikowanych operacji plastycznych, przeszczepów, bolesnych zabiegów, by choć trochę zbliżyć się do dawnego wyglądu.

Ofiary ataków kwasem cierpią, gdy tymczasem...

Gdy tymczasem na Facebooku Kingi Rusin pojawia się zdjęcie z mającego się wkrótce ukazać Kalendarza Dżentelmeni. Kalendarz to charytatywny projekt Oliviera Janiaka, w tym roku zatytułowany Stop bosym stopom.

Rusin i Wojewódzki, którzy nigdy nie pałali do siebie sympatią, postanowili zakopać wojenny topór i wspólnie zrobić sobie fotkę. Wszystko w ramach dobroczynności.

Jednak kontekst zdjęcia oburzył wielu internautów.

Mialam Pania za mądrą i współczującą kobiete, ale ta butelka w Pani dłoni nie oznacza dziś współczucia dla tych co dotknęła właśnie taka tragedia, idiotyczny pomysł!!!!! Widząc Kube z tą zniszczoną twarzą przypomina mi ta oblana kwasem dziennikarka co ją potraktował tak jej były facet, tyle bólu i krzywdy co miała i ma nadal - pisze jedna z fanek Kingi Rusin (pisownia oryginalna).


A inna dodaje:

to już lekka przesada tyle się mówi o nieszczęścia ludzi oblanych kwasem...podsuwacie psychopata pomysł na oka leczenie innych...no no kuba Doigrasz się. ..dajecie gotowa receptę dla idiotów. ..pani kingo. ...mało inteligentnie... (pisownia oryginalna).


Ktoś dorzuca:

to chyba srednio zabawne udawane obrazki ze ktos komus oblewa kwasem twarz ... kto byl tak "kreatywny" ? (pisownia oryginalna).


Ciekawe, kto wpadł na pomysł takiego zdjęcia? Co o nim sądzicie?
#lovehurtsNależało mu się! A teraz czas już zakończyć tę idiotyczną "wojenkę". Konfliktów jest wystarczająco dużo. Nic...

Posted by Kinga Rusin on 20 listopada 2015

Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego - zdjęcie z kalendarza Dżentelmeni 2016 sygnowanego przez Oliviera JaniakaKinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

Kinga Rusin oblała kwasem Kubę Wojewódzkiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj