Kinga Rusin w BIKINI (Facebook)

przejdź do komentarzy

Mistrzyni marketingu!

kinga rusin kinga rusin/© KAPiF
W związku z zawirowaniami wokół firmy Pat&Rub należącej do Kingi Rusin (45 l.), gwiazda uruchomiła nowy fanpage firmy, zapowiada też otwarcie nowej strony internetowej, na której będzie można dokonywać zakupów produktów sygnowanych jej nazwiskiem.

Zobacz: Piękne stroje kąpielowe w najnowszym lookbooku Reserved

Tymczasem na Facebooku przybywa obserwatorów. Dziennikarka nie próżnuje i zasypuje swoich potencjalnych klientów postami, zdjęciami i artykułami.

Nic jednak nie równa się z ruchem, jaki - dajemy sobie odciąć prąd - "napędziło" Kindze Rusin zdjęcie w kostiumie bikini, które gwiazda wrzuciła na swój profil.

Niektórzy uważają ze w pewnym wieku nie powinno sie wstawiać TAKICH zdjęć - zaczęła dziennikarka. - A ja pamiętam jakie wrażenie zrobiły na mnie w zeszłym roku zdjęcia Moniki Olejnik w bikini! Co za motywacja! Zobaczyć nie sportsmenkę, nie trenerkę fitness, dla której ciało to narzędzie pracy, ale kobietę, która przez większość dnia siedzi przed komputerem, jest matką, a nawet babcią (sic!) i jest w TAKIEJ formie!


Czytaj też: Bella Thorne w bikini. Tak dużo jeszcze nie pokazała (FOTO)

Potem Kinga z dumą opisała swój przypadek:

Można? Można! Piętnaście lat temu wstydziłam się pokazać w kostiumie. Ale się za siebie wzięłam. Zdrowo się odżywiam, czynnie uprawiam sport i chyba pierwszy raz w życiu dobrze się czuję we własnej skórze. Polecam wszystkim:)


Nieźle, nieźle!


Kinga Rusin w BIKINI (Facebook)

Kinga Rusin w BIKINI (Facebook)

Kinga Rusin w BIKINI (Facebook)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!