Klasa żegna tragicznie zmarłą Anię z Tryńczy. Nagrali wzruszające wideo

przejdź do komentarzy

Chwyta za serce.

zaginięcie zaginięcie/Facebook:Gabriela Giedlarowiec
2. stycznia o godzinie 13 rozpoczął się pogrzeb dwóch tragicznie zmarłych nastolatek z Tryńczy - sióstr Ani (16 l.) i Dominiki (18 l.).

Znaleziono ciała dziewczyn, które zginęły w Boże Narodzenie AKTUALIZACJA

Obie nastolatki oraz 19-letnia Klaudia zaginęły 25. grudnia. Umówiły się na spotkanie ze znajomymi, kiedy nie wróciły na noc, policja rozpoczęła poszukiwania. Po kilku dniach wyciągnięto z rzeki Wisłok samochód osobowy, w którym znajdowały się ciała nastolatek oraz dwóch mężczyzn - Sławomira (24 l.) i Bogdana (27 l.).

Anię klasa żegnała nie tylko na cmentarzu. Umieścili w sieci wzruszające wideo, w którym wspominają tragicznie zmarłą koleżankę. Jedna z jej koleżanek napisała:

Ania na zawsze zostaniesz w naszych sercach!❤ Wspólnie z całą klasa IH i Panią Anna Mielniczek chciałam Ci bardzo podziękować za 4 wspaniałe miesiące spędzone razem w szkole i ze mną razem w ławce ! Spoczywaj w pokoju słońce..


N na wtorek zaplanowano pogrzeb sióstr Ani (16 l.) i Dominiki (18 l.), na środę Sławomira (24 l.) i Bogdana (27 l.), a na czwartek Klaudii (19 lat).

-Każda z ofiar uczyła się w pobliskich placówkach lub była ich absolwentem. Stąd właśnie decyzja o wprowadzeniu trzech dni żałoby i zamykaniu w tym czasie szkół do godziny 12. Pogrzeby mają się odbywać o godz. 13 więc wszyscy będą mogli się na nich pojawić - powiedział WP wójt Tryńczy Ryszard Jędruch.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!