Klaudia Halejcio zaborcza? Mamy jej komentarz

przejdź do komentarzy

Podobno aktorka ogranicza swobodę Tomasza Barańskiego.

klaudia halejcio klaudia halejcio/© KAPiF
Są parą już rok. Dopiero ostatnio Klaudia Halejcio i Tomasz Barański stanęli razem na ściance. Przytuleni pozowali na imprezie Róże Gali.

Miałem robić choreografię tutaj na otwarcie gali, ale robi kto inny. Pomyślałem, że przyjdę i zobaczę, jest też okazja, żebyśmy się dobrze pobawili - w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle mówi Tomek.


Jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Podobno Klaudia jest zaborcza i ogranicza swojego partnera. Gwiazda postanowiła się z nimi rozprawić.

Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tym wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku - mówi.


Halejcio podkreśla jednak, że nie zamierza rezygnować ze swojej prywatności i nadal niechętnie będzie dzieliła się z prasą szczegółami z życia osobistego.

Myślę, że chyba taką najintymniejszą część naszego życia zostawimy dla siebie i chyba tylko w zawodowych momentach będziemy się pokazywać - dodaje.


Tomasz i Klaudia poznali się rok temu na planie Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Barański jest starszy od Halejcio o 10 lat.


#KlaudiaHalejcio: mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko w naszym związku jest w porządku

Posted by Kozaczek.pl on 26 listopada 2015


Klauda Halejcio zaborcza? Mamy jej komentarz

Klauda Halejcio zaborcza? Mamy jej komentarz

Klauda Halejcio zaborcza? Mamy jej komentarz

Klauda Halejcio zaborcza? Mamy jej komentarz

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!