Klaudia Wiśniowska z okładki CKM-u podkręca atmosferę

przejdź do komentarzy

Uff, ta pani nie ostudzi nam dnia.

ckm ckm/© CKM
Już dzisiaj w kioskach znajdziecie nowy CKM, z którego okładki spogląda na Was Klaudia Wiśniowska, pogodynka z Superstacji. Klaudia nie ostudzi atmosfery w ten upalny dzień, wprost przeciwnie zabierze Was na przejażdżkę quadami i to... nago.

WYWIADY:
* Bartłomiej Topa Słynny polski aktor, odtwórca głównej roli w filmie wojennym „Karbala” (premiera już we wrześniu) mówi w CKM o wojnie, triatlonie, przyciąganiu ziemskim i wielu innych sprawach. * Paweł Zagumny Wybitny polski siatkarz, były mistrz świata – z którym rozmawiamy o wszystkim.... tylko nie o siatkówce.

W ŚRODKU NUMERU: * Drifting w Japonii Potężne samochody, pościgi z policją, wypadki... Uczestniczymy w nielegalnych wyścigach driftingowych w kraju, w którym narodziła się wyczynowa jazda bokiem. * Combat 56 Brutalny – ale też niezwykle skuteczny – polski system walki wręcz. Jak walczyć i wygrać każde starcie pokazuje w CKM jego twórca: mjr Arkadiusz Kups.

* Guy Ritchie Barwna postać reżysera, scenarzysty, producenta filmowego (patrz: „Kryptonim U.N.C.L.E.”) oraz eks męża Madonny, który czego się nie dotknie, to zarabia na tym miliony.
* Jak poznać Ruskiego Rosjanie to dziwny naród – ale nasz tekst pozwoli ci lepiej zrozumieć, poznać, a może nawet mimo wszystko polubić nerwowych „braci ze wschodu”.
* Droga do wolności Nowy światowy trend: efektowne ucieczki z więzień. Oto kilka scenariuszy takich ucieczek - udanych, choć niekoniecznie ze szczęśliwym zakończeniem
* Partnerstwo Nie wszystko złoto, co się świeci – dowiedz się, dlaczego warto podrywać dziewczyny, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak seksbomby.
* Referendum CKM poprawia pytania do referendum 6 września – w naszej wersji możesz zagłosować na pytania naprawdę dotyczące polskich mężczyzn. O czym żaden polityk oczywiście nie pomyślał...
* Quady Przegląd najnowszych quadów, najmodniejszych dziś pojazdów rekreacyjnych, które doceniają nie tylko gwiazdy z okładek CKM.
* Gra CKM Wakacje wciąż trwają, proponujemy więc dla rozrywki rekreacyjną grę imprezową, idealną na plażę, pod namiot, albo na olimpiadę.
* Męska moda Trendowe męskie ciuchy na koniec lata prezentuje trendowy magik Y.


Klaudia Wiśniowska z okładki CKM-u podkreca atmosferę

Klaudia Wiśniowska z okładki CKM-u podkreca atmosferę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!