Klaus Kinski molestował własne córki i tyranizował rodzinę

przejdź do komentarzy

Geniusz, tyran, pedofil.

nastassja kinski nastassja kinski/Fame/Flynet/YouTube
Klaus Kinski, uważany za geniusza aktor dołączył do grona znienawidzonych sław molestujących dzieci.

W Niemczech właśnie ukazała się książka Dziecięce usta autorstwa Poli Kinski. Córka sławnego aktora ujawnia na jej kartach, że przez lata była seksualnie wykorzystywana przez ojca.

Klaus Kinski nigdy nie miał dobrego PR. Z jednej strony uważany był za genialnego aktora, z drugiej za furiata, osobę apodyktyczną, impulsywną, demoniczną i bardzo trudną.

Teraz okazuje się, że był także pedofilem. Wykorzystywał seksualnie własne dziecko!

Pola Kinski wyznała w książce, że była molestowana odkąd skończyła 5 lat. W wieku 9 lat po raz pierwszy została zgwałcona.

Aktor szantażował ją i obsypywał drogimi prezentami, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego. Koszmar trwał do momentu aż osiągnęła pełnoletność.

Kinski miał trójkę dzieci, każde z innego małżeństwa. Najstarsza była Pola, później urodziła się Nastassja, a na końcu Nikolai.

Nastassja Kinski potwierdza słowa siostry w wywiadzie dla Bild am Sonntag. Według jej wypowiedzi, ojciec ją również próbował molestować.

Całował mnie w policzek, ale ja źle się z tym czułam. Bałam się go. Instynktownie czułam, że nie jest to tylko czułe ojcowskie objęcie, lecz coś więcej – wyznała.

Ponadto aktor tyranizował całą rodzinę. W domu panowała atmosfera strachu.

Nie był ojcem. 99 procent czasu panicznie się go bałam. Był nieobliczalny, terroryzował całą rodzinę – powiedziała Nastassja w wywiadzie dla niemieckiej prasy.

Cieszę się, że ojciec nie żyje - dodała.

Klaus Kinski umarł ponad 20 lat temu. Ten pochodzący z Sopotu aktor zagrał w około 100 filmach i spektaklach. Za najlepsze uważane są te wyreżyserowane przez Wernera Herzoga: Aguirre, gniew boży, Nosferatu wampir, Woyzeck, Fitzcarraldo i Cobra Verde.


Klaus Kinski molestował własne córki i tyranizował rodzinę

Klaus Kinski molestował własne córki i tyranizował rodzinę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!