Kobieta potrzebuje, żeby jej pupa i piersi wyglądały fajnie

przejdź do komentarzy

Woliński w Gali.

dawid woliński dawid woliński/© KAPiF
Dawid Woliński powoli wyrasta nam na gwiazdę. Choć w Top Model głos zabiera tylko podczas obrad jury, podobnie jak Marcin Tyszka zdobywa popularność i sympatię.

Projektant zagościł na łamach najnowszego numeru Gali. Spośród wielu całkiem interesujących wypowiedzi wyłuskaliśmy jedną, która nam podoba się najbardziej:

Uważam, że ubranie powinno podkreślać seksowne cechy człowieka, zarówno kobiety, jak i faceta. Moda jest po to, żeby pokazać, że jest się atrakcyjnym. Ma dodać nam odwagi, pewności siebie i sznytu. Oszpecanie się, robienie się na dziwnego czy ciekawego mnie nie kręci. Nie rozumiem, jak ktoś mówi, że w tej kolekcji będzie motyw rzeki. I we wszystkich sukienkach jest coś, co wygląda niby jak rzeka. Kobieta nie potrzebuje rzeki na sukience, tylko potrzebuje, żeby jej pupa i piersi wyglądały fajnie.

Woliński jest surowy w ocenie polskich celebrytek. Jego zdaniem tylko Małgorzata Kożuchowska naprawdę wie, co się dzieje w modzie.

O tym czy inne celebrytki zaglądają do jego salonu oraz o wymarzonym miejscu, w którym chciałby żyć, dowiecie się z wywiadu. Znajdziecie go TUTAJ albo w papierowym wydaniu Gali.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!