Kogo zobaczymy nago w najnowszym wydaniu magazynu CKM?

przejdź do komentarzy

Z kuchni do magazynu dla panów.

ckm ckm/ckm
Kto z Was kojarzy seksowną kucharkę znaną z Big Brothera i Masterchefa? Mowa o Monice Goździalskiej, którą niedługo zobaczycie w Ugotowanych.

Prócz tego w najnowszym CKM:

WYWIAD NUMERU: Arkadiusz Milik Piłkarz Ajaxu Amsterdam i reprezentacji Polski, bohater wygranego przez Polaków meczu z Niemcami mówi CKM m.in. dlaczego nie lubi porównań do Roberta Lewandowskiego, a za to lubi dobre samochody, pizzę i Jessicę.

Tomasz „Titus“ Pukacki: Muzyk legendarnego metalowego składu Acid Drinkers o życiu, muzyce i szarpaniu strun gitary. Specjalnie dla CKM odpytuje go nie kto inny, tylko sam Mikołaj „Jaok“ Janusz z ekipy pyta.pl!

Antoni Królikowski: Czołowy aktor młodego pokolenia rozmawia z CKM o wszystkim, tylko nie o... filmach.

Motoryzacja: Zima? No to testujemy quada na gąsienicach!

Polscy menadżerowie sportowi: Cezary Kucharski, Jarosław Kołakowski, Andrzej Wasilewski i inni – przyglądamy się pracy najsłynniejszych menadżerów sportowych w Polsce oraz kasie, którą zarabiają na polskim piłkarzach, bokserach czy siatkarzach.

Schwesta Ewa: Pochodząca z Koszalina Ewa właśnie została gwiazdą gangsta-rapu w Niemczech. Choć nawija po niemiecku, w styczniu wydała hitowy album pod swojskim tytułem... „Kurwa”.

Filmy od tyłu Hitlerowcy, mimo ostrzału Polaków, odbudowują Warszawę!? Odkrywamy nieoczekiwane (choć niekoniecznie sensowne) treści arcydzieł polskiej kinematografii oglądając polskie filmy... od tyłu. Tego nie wymyśliłby żaden krytyk filmowy!

Liga dżentelmenów: Jak być mężczyzną przystojnym oraz wysportowanym, jak bronić swojego honoru, postępować z damą i bezkarnie obrażać innych. Radzimy w starym dobrym stylu.

Partnerstwo: Kim one są? Czego możesz spodziewać się podrywając dziewczyny o tak dziwnych zawodach jak country manager czy tanatokosmetyczka?

Słucha się! Gadżety audio Gorące techno nowości, którymi możesz zaatakować swoje uszy.

Nowy CKM już jutro w kioskach!


Kogo zobaczymy nago w najnowszym wydaniu magazynu CKM?

Kogo zobaczymy nago w najnowszym wydaniu magazynu CKM?

Kogo zobaczymy nago w najnowszym wydaniu magazynu CKM?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!