Kolejny atak na Dodę

przejdź do komentarzy

Mieszko znowu mówi, co myśli. Tym razem w piosence.

doda doda/© KAPiF / K121319F
"Zróbmy miejsce dla prawdziwych kobiet!" - nawołuje Mieszko w swojej piosence Podobne przypadki.

Nie wiadomo, co Doda na to - aż dziw bierze, że jeszcze się nie wypowiedziała na ten temat. A przecież znana jest z tego, że impulsywnie podchodzi do wszelkich ataków na jej osobę.

Mieszko i Ziemowit z Grupy Operacyjnej nagrali piosenkę, w której dosadnie wypowiadają się na temat piosenkarki. Słyszymy w niej, że Doda m.in. "rży jak ogier" i jest "chodzącym bannerem".

Na ich oficjalnej stronie czytamy:

Kochani! W nawiązaniu do wczorajszej afery z gratulacjami dla Majdana publikujemy świeży kawałek (nagrany wczoraj o 23:30:).
Koniec dominacji sztucznych, tępych manekinów, przepalonych solarką lasek i przetrenowanych machomenów! Czas zwrócić uwagę na prawdziwych ludzi! Polecamy naszą instrukcję postępowania!


- Wielu ludzi, podobnie jak my, ma dość dominującego w mediach nadęcia i sztuczności. Zewsząd tłoczy nam się reklamy wciskające najzwyklejszy kit. Dla mnie osobiście Doda jest symbolem takiego plastiku. Radziu nie jest wiele lepszy od niej, ale może nie wytrzymał jej końskiego chichotu - oświadczył Mieszko w rozmowie z portalem onet.pl.

Ta taktyka natarcia na Dodę na pewno zrobi dużo szumu wokół ich najnowszej płyty, która ukazała się 7 maja. Na krążku pojawili się goście, m.in. Krzysztof Kiljański i Mezo.

Najnowsza piosenka Grupy Operacyjnej, Podobne Przypadki, dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!