Kolejny celebryta podejrzany o stalking!

przejdź do komentarzy

Czujesz na sobie czyjś wyłupiasty wzrok? Wieczorem w bramie słyszałaś dziwne burczenie? Kto za tym stoi?

intryga intryga/mat. prasowe
Czujesz na sobie czyjś wyłupiasty wzrok? Znajdujesz ślady pluszu na wycieraczce? Wieczorem w bramie słyszałaś dziwne burczenie? To jakaś głodna intryga! Kto za tym stoi?

Według informacji które udało się nam uzyskać, to najprawdopodobniej Mały Głód. „Od dawna zachowuje się nietypowo, zmienił swoje nawyki” – mówi nam sąsiad Głoda prosząc o anonimowość.

Po głębszym zbadaniu tematu okazało się, że Mały Głód opuszcza mieszkanie tylko po zmroku. Za dnia, przy szczelnie zaciągniętych kotarach przebywa wewnątrz. „W kółko słyszę przez ścianę jak ogląda filmy... O i jeszcze kwiaty w bukietach mu przynoszą – nie wiem co on z tym robi później” – dodaje zaniepokojony mieszkaniec osiedla.

Udało się nam wykorzystać nieuwagę Małego Głoda i podejrzeliśmy go w jego mieszkaniu. Ustaliliśmy, że od 2 tygodni ogląda filmy romantyczne. Wygląda też jakby przygotowywał się do jakiejś akcji. Ćwiczy, sporządza notatki, korzysta z tablicy, na której przypina zdjęcia, umieszcza komentarze. Wyraźnie coś knuje...

Wygląda na to, że mogłaś stać się ofiarą miłosnego szaleństwa Małego Głoda. Pod żadnym pozorem nie daj się zwieść i sprawdź jak zaradzić głodnym zalotom! Więcej informacji o podbojach Małego Głoda na www.facebook.com/maly.glodek.

Polecane wideo