Kolorowa Marietta Żukowska gwiazdą JOY-a (FOTO)

przejdź do komentarzy

Mówi o sobie "tekstylna patriotka".

marietta żukowska marietta żukowska/JOY
Fale upałów już za nami, ale gwiazdy wciąż potrafią podkręcić atmosferę. Wystarczy wziąć do ręki wrześniowy numer magazynu Joy, a myśli o spadających liściach i szukaniu szalików, czy kozaków znikają. Tym razem okładkę zdobi uśmiechnięta Marietta Żukowska.

Marietta jest znana z ról w filmach i serialach: Nigdy nie mów nigdy, Londyńczycy, Instynkt , prywatnie mama trzyletniej Poli oraz miłośniczka polskiej mody. W rozmowie opowiedziała o swojej miłości do Warszawy, pasji do podróżowania i aktorskich wyzwaniach, które cały czas stawia przed sobą. Aktorka szczerze przyznała, że jest ogromną fanką współczesnej kobiecości – silnej, mądrej i przede wszystkim subtelnej, której należy kibicować:

- Uwielbiam czuć się kobietą i podkreślać swoją kobiecość; to wielka wartość, jaką wnosimy do związku i społeczeństwa. Lubię dostawać kwiaty i komplementy. Dzisiejsze kobiety rządzą! Są piękne, zadbane, niezależne; potrafią pogodzić pracę zawodową z byciem matką i żoną.

Aktorka mówiła też o swoim stylu:

Jestem „tekstylną patriotką”. Od lat pozostaje wierna polskiej modzie […]. Lubię modę nieoczywistą, miks elegancji i dziewczęcości. Zawsze przełamuję modę, tak jak aktorskie role. Wtedy tylko moje stylizacje i role są prawdziwe i nieoczywiste.


Jesteście fanami Marietty?


 


Kolorowa Marietta Żukowska gwiazdą JOY-a (FOTO)

Kolorowa Marietta Żukowska gwiazdą JOY-a (FOTO)

Kolorowa Marietta Żukowska gwiazdą JOY-a (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!