Kompromitacja Deynn i Majewskiego. Co tym razem zrobili?

przejdź do komentarzy

U nas odpowiedź, gdzie będziecie mogli ich zobaczyć!

deynn deynn/
O Deynn i Majewskim ostatnio coś cicho. Majewski zniknął z social mediów i nikt nie wie, co się z nim dzieje. Internauci spekulowali nawet czy para jest nadal razem… Deynn natomiast, pokazuje się w nowych perukach i szuka swoich hejterów, oferując za dowody niezłą kasę.

Chłopak Deynn zniknął

No i nie koniec niespodzianek. Okazuje się że Deynn wystąpi w telewizji!

Po nieudanej wizycie u Kuby Wojewódzkiego, Deynn spróbuje swoich sił w innej stacji telewizyjnej. Polsat zaproponował jej współpracę, a ona ją przyjęła.

Deynn da 5000zł za dowody przeciwko HEJTEROM

Program już na wiosnę. Będzie to jedna z trzech nowych propozycji programowych, którą przygotuje nam telewizja Polsat. W każdym odcinku występuje inna para celebrytów. Uczestnicy dowiedzą się jak będą wyglądać na starość. Zostaną oni ucharakteryzowani na osoby starsze nawet o 50 lat! Później prowadzący przeprowadzi z nimi rozmowę na temat tego, jak para młodych gości czuje się w nowym wcieleniu.

Deynn wraz ze swoim narzeczonym Danielem Majewskim, będą głównymi bohaterami odcinka The story of my life. Prawdopodobnie opowiedzą tam swoją, jakże romantyczną historię, poznania. Pewnie nie zabraknie też tam ich ciętego języka. Szykuje się dużo przekleństw na ekranie telewizyjnym ;)

Co myślicie, nadają się do TV?JE! JE! JE! 💋 BDAY GIRL 👸🏽🎂💃🏽 Wyjątkowo wstawię dłuższy opis. Dokładnie 3 lata temu pod jednym ze zdjęć urodzinowych zrobiłam sobie krótką listę życzeń. Po trzech latach mam wszystko co wtedy było mi obce: miłość życia, szacunek w związku, zdrowie, szczęście, karierę, wymarzoną sylwetkę, a nawet pieniądze! Jestem osobą szczęśliwą, jestem kobietą spełnioną, na chwile obecną życzę sobie anielskiej cierpliwości, nerwów ze stali i tego aby moja druga połówka, mój przyszły mąż i ojciec moich dzieci, wspierał mnie tak jak wspiera mnie do tej pory. Dziękuję, że jesteście. Dziękuję, że akceptujecie mnie taką jaka jestem. Bez względu na wszystko. Dziękuję za wszystko moi obserwatorzy.. przyjaciele! ♥️ #urodziny #kolejneosiemnaste #dziekuje #0801

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)


♥️ #island #wife

Post udostępniony przez DANIEL MAJEWSKI (@iammajewski)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj