Koniec plotek! Wiemy, kto jest NOWĄ jurorką Tańca z Gwiazdami!

przejdź do komentarzy

Co za piękność!

ola jordan ola jordan/
Przez tygodnie zastanawialiśmy się, kto zasiądzie na krześle jurorskim programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Beata Tyszkiewicz, która pełniła jurorskie honory od pierwszej edycji, przez problemy zdrowotne zrezygnowała z posady.

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala

Oficjalnie wiadomo, że nową jurorką programu będzie Ola Jordan, tancerka znana z brytyjskiej edycji show. Jest laureatką kryształowej kuli, którą wywalczyła z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. Prowadzi własną szkołę tańca, a na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. To nie jej pierwsze doświadczenie w jurorowaniu. Zajmowała się już ocenianiem tancerzy w formacie Dancing on Wheels, w którym konkurują ze sobą osoby na wózkach.

Artystka tańczy od 10 roku życia, a od 18 lat jej partnerem na parkiecie jest mąż, James Jordan. To za jego namową wyjechała do Wielkiej Brytanii. Jordan na Wyspach ma status gwiazdy.

Tancerka jest podekscytowana udziałem w show:


- To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury, bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje.

- przyznała.

Popek stawia pierwsze kroki na parkiecie: Ale z ciebie drewno (VIDEO)

Myślicie, że sprawdzi się w roli jurorki polskiej edycji programu?

Jej ulubiony taniec to rumba, od której - jak wiemy - specjalistką jest Iwona Pavlović. Będą wojny za jurorskim stołem?Koniec plotek! Wiemy, kto jest NOWĄ jurorką Tańca z Gwiazdami!

Koniec plotek! Wiemy, kto jest NOWĄ jurorką Tańca z Gwiazdami!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj