Koniec świata. Katie Price usunęła implanty (FOTO)

przejdź do komentarzy

Wróciła do naturalnych piersi.

katie price katie price/© PR Photos
Ogromne piersi Katie Price (36 l.) zawsze były jej znakiem rozpoznawczym. Przyciągały uwagę i torowały jej drogę do kariery od 1998 roku, gdy Jordan zaczęła pozować i robić furorę jako fotomodelka.

W pewnym momencie biust Brytyjki zaczął przypominać dobrze wyrośnięte melony. Katie ochoczo go prezentowała sprzedając różne gadżety sygnowane swoim nazwiskiem. Spryciula, dobrze znała moc marketingu opartego na biuście.

Ostatnio jednak i ona poczuła się znużona wielkimi piersiami. Podobnie jak Victoria Beckham (40 l.), modelka poddała się operacji usunięcia implantów. Teraz podobno nosi rozmiar 70 B - taki sam jak przed operacjami.

Pierwsze wrażenia Katie są pozytywne. Modelka pokazała swoje zdjęcie na portalu You Gossip. Widzimy ją leżącą na łóżku w białym topie. Choć biust nie został wyeksponowany, na pierwszy rzut oka widać, że zmniejszył się radykalnie. Sama gwiazda jest zadowolona:

Uwielbiam moje naturalne piersi, uwielbiam to, jak czuje się moje ciało. W końcu wróciłam do naturalności - napisała Katie.

W porównaniu do zdjęć, na których Price pozuje z wyeksponowanymi "balonami" w kuriozalnych nieraz biustonoszach, to jest wyjątkowo... piękne.

Kto następny w kolejce do chirurga? Skoro wielkie biusty są dziś passe...Koniec świata. Katie Price usunęła implanty (FOTO)

Koniec świata. Katie Price usunęła implanty (FOTO)

I Katie Price bez implantów

Koniec świata. Katie Price usunęła implanty (FOTO)

Fot. You Gossip

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!