Konkurs TOP FOR DOG 2017 - zapraszamy do głosowania w 4. edycji

przejdź do komentarzy

Kozaczek.pl jest patronem medialnym Gali Ty Fundujesz Dobro, podczas której odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu.

konkursy konkursy/mat. partnera
Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu przez stronę www.topfordog.pl oraz śledzenia aktywności na FB www.facebook.co/TOPforDOG. Zakończenie głosowania upływa 15.112017 o 23.50 (środa).

Ideą konkursu Top for Dog, którego Kozaczek.pl jest patronem medialnym, jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm i inicjatyw społecznych.

- Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i konsumentów. Firmy stają się jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty, a co za tym idzie, dbają, aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Właściciele psów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi, jak i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki - mówią organizatorzy konkursu.


Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudniej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Często decyzja o zakupie pada pod kątem dostępności oferty, ceny i reklamy. Dlatego też organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8-osobowa kapituła konkursu ustaliła, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają się na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Produkty zgłoszone do 4. edycji konkursu Top for Dog zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku. W tym roku ocenie zostały poddane w 16 kategoriach: produkty, usługi, sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowcy roku. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Podobnie jak w poprzednich 3 edycjach zgłoszone produkty są oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu zdecydują, które produkty otrzymają statuetkę - symbol jakości i popularności danego produktu lub usługi oraz nagrodę specjalną Sportowiec Roku, Inicjatywa Społeczna. Dodatkowo kapituła konkursu przyzna nagrody specjalne dla wyróżniających się na tle konkurencji: The Best 2017, Firma Roku 2017, Debiut Roku 2017, Nagroda Specjalna 2017 oraz Osobowość Roku 2017 za działalność na rzecz zwierząt.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali charytatywnej Ty Fundujesz Dobro 22.11.2017 r. (środa) w teatrze Kamienica w Warszawie. Kozaczek.pl jest patronem medialnym Gali.

Organizatorem konkursu jest magazyn Dog&Sport.


Konkurs TOP FOR DOG 2017 - zapraszamy do głosowania w 4. edycji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!