KONKURS! Wygraj bilet na koncert Ive Mendes

przejdź do komentarzy

20 kwietnia artystka wystąpi w Zabrzu.

ive mendes ive mendes/Mat. prasowe
Już niedługo, bo 20 kwietnia o godz. 20.00, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu wystąpi Ive Mendes, o której mówi się, że jest "brazylijską Sade".

Artystka zaprezentuje utwory z podwójnie platynowego albumu Magnetism.

Dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć siłę i magię głosu Ive, mamy konkurs. Można w nim wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na występ gwiazdy.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Ile albumów wydała IVE MENDES?

Odpowiedź prosimy wysłać na adres mailowy dawid.koczy@wzorcownia.net Bilety trafią do autora 27-ej i 103-ej poprawnej odpowiedzi.

I na koniec, dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać piosenkarkę, kilka słów o artystce. Brazylijka o hiszpańsko-portugalsko-francuskich korzeniach studia muzyczne kończyła w stolicy swojego stanu Goianii. Międzynarodowa kariera Ive Mendes rozpoczęła się w Londynie. Tam Ive urzekła swoim głosem producenta Sade – Robina Millara. Współpraca z nim zaowocowała w 2004 roku debiutanckim albumem Ive Mendes. Millar był także obecny przy produkcji najnowszego krążka Magnetism, który został znakomicie przyjęty zarówno przez krytykę jak i publiczność. Już w tydzień po premierze album uzyskał status Złotej Płyty.

Ive Mendes to artystka jedyna w swoim rodzaju. Ma swój własny styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie. Znana jest z niezwykle zmysłowej interpretacji i namiętnych tekstów.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!