Kontrowersje, dzieciństwo, związki.Wszystko co musisz wiedzieć o księżnej Meghan

przejdź do komentarzy

Jaki tytuł przysługuje księżnej?

księżna meghan księżna meghan/Forum/The Mega Agency
Historia Meghan Markle jest jak z bajki. Za sprawą związku z księciem Harrym z średnio popularnej gwiazdy Hollywood stała się Księżna Sussexu.

Oto, co otrzymała Kate w prezencie od Meghan Markle

Od 19 maja 2018 roku przysługuje jej tytuł:
Jej Królewskiej Wysokości księżnej Sussex, hrabiny Dumbarton, baronessy Kilkeel.

Kto by pomyślał, że tak potoczy się jej życie?

Wiele osób, a co najciekawsze nawet jej rodzina, chciała przekonać księcia do tego, że wybór Meghan na małżonkę to nietrafiony pomysł. Kontrowersji wokół wybranki księcia mnożyło się z każdym dniem, a media oszalały na punkcie nowej partnerki Harry’ego. Doszło nawet do tego, że fotoreporterzy chcieli wtargnąć do domu aktorki, alby uzyskać kompromitujące ją materiały… Na szczęście to nie przekonało księcia do zmiany kandydatki na żonę.

Co ciekawe Internet obiegły fotki, gdzie Meghan pozuje 22 lata temu przed pałacem. Nastoletnia wówczas aktorka nie myślała wtedy, że tak potoczy się jej życie i pałac stanie się teraz jej domem.

RODZINA MEGHAN MARKLE


Rachel Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles. Ma 171 cm wzrostu.

Rodzina ze strony ojca Meghan wywodzi się od króla Anglii. Matka księżnej jest terapeutką i interesuje się jogą. Jest Aforamerykanką. Ojciec ma pochodzenie holendersko – irlandzkie. Thomas Markle od zawsze interesował się filmem i stąd zrodziła się pasja Meghan do aktorstwa. Z wykształcenia jest operatorem filmowym i współpracował przy produkcji wielu zagranicznych seriali.

Księżna Meghan Markle wychowała się w Los Angeles. Rodzice rozwiedli się, gdy ona miała 6 lat, co bardzo przeżyła jako dziecko. Wychowywana była przez matkę. Matka Meghan dbała o to, żeby zawsze miała dobry kontakt z ojcem, dlatego widywała go bardzo regularnie.

Markle dostała proszki uspokajające? Jak Meghan zapamiętała swój ślub

Meghan ma starsze przyrodnie rodzeństwo:brata Thomasa Merkle'a i siostrę Samanthę Grant.

ŻYCIE PRYWATNE


Meghan Merkle w 2004 roku zaczęła spotykać się z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Para zaręczyła się po sześciu latach i rok później w 2011 roku wzięła ślub na Jamajce. Rozwód nastąpił po dwóch latach a oficjalnym powodem rozstania były „różnice nie do pogodzenia”.

Meghan w 2014 roku spotykała się z szefem kuchni – Cory Vitiello. Była z nim dwa lata.

Bardzo szybko po rozstaniu z Cory poznała księcia Harry’ego. Dokładnie w lipcu 2016 roku w wywiadzie dla BBC poinformowali, że poznali się na randce w ciemno, którą zaaranżowała ich wspólna znajoma. Para po raz pierwszy publicznie pokazała się 23 września 2017 rok na Invictus Games.

W listopadzie 2017 roku para ogłosiła oficjalne zaręczyny. Tego dnia księżna Meghan ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej.

19 maja 2018 roku odbył się ślub na zamku w Windsorze.

Czym zajmuje się MeghanMeghan Merkle ukończyła katolickie liceum. Studiowała stosunki międzynarodową i historię teatru w Northwestern University. Swoje wykształcenie wykorzystywała w praktyce, ponieważ pracowała między innymi w ambasadzie amerykańskiej w Buenos Aires. Jest też światową ambasadorką World Vision Canada, która działa na rzecz trwałych zmian w życiu dzieci, rodzin i społeczności w celu przezwyciężenia ubóstwa.

Wraz z Emmą Watson zaangażowana był w kampanię HeForShe, która zachęcała ludzi do walki o równość płci. Dodatkowo należy do organizacji ONZ Kobiety.

KontrowersjeMeghan Markle bardzo długo walczyła o to, żeby Brytyjczycy pokochali ją i zaakceptowali jej pochodzenie. Przede wszystkim chodzi o korzenie Meghan.

1. Dzieci księcia Harry’ego i księżnej Meghan Merkle jako pierwsze w historii królewskiej rodziny Wielkiej Brytanii będą miały pochodzenie mieszane.

2. Kolejną kontrowersją są krewni Meghan. Brat księżnej w 2017 roku był aresztowany za grożenie bronią swojej partnerki.

3. Stan cywilny Meghan. Księżna Meghan jest rozwódką, do tego starszą od księcia Harry’ego o trzy lata.

4. Łamanie zasad savoir-vivre. Na samym początku Meghan łamała królewską etykietę. Podczas gali wręczenia Endeavour Fund Awards księżna pojawiła się w damskim garniturze od Alexandra McQueena.

5. Nagie zdjęcia Meghan Markle. W Internecie krążą nagie fotki Meghan, która opala się topless na plaży.

Dlaczego Meghan Markle nie rzuciła bukietem w tłum kobiet?

Mimo tego, że księżna Meghan jest aktywna społecznie jej siostra przyrodnia Samantha zapowiedziała, że chce wyjawić jej prawdziwe oblicze i jest w trakcie publikowania książki, w której ujawni, że od początku Meghan planowała to, że zostanie księżną. Książka ma nosić nazwę The Diary of Princess Pushy's Sister. Data publikacji nie jeszcze jest znana.


Kontrowersje, dzieciństwo, związki.Wszystko co musisz wiedzieć o księżnej Meghan

Kontrowersje, dzieciństwo, związki.Wszystko co musisz wiedzieć o księżnej Meghan

Kontrowersje, dzieciństwo, związki.Wszystko co musisz wiedzieć o księżnej MeghanPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (9): sortuj