Kora o muzyce disco polo: Jej twórcy nie strzelają do ludzi

przejdź do komentarzy

Piosenkarka wypowiada się na temat przeboju zespołu Weekend.

kora kora/KAPIF
Fenomen zespołu Weekend sprawił, że o disco polo przestano mówić szeptem i z zawstydzeniem. Ten rodzaj muzyki ponownie wszedł do głównego obiegu. I nic w tym zaskakującego. Teledysk Ona tańczy dla mnie ma na YouTube rekordową liczbę wyświetleń – w ciągu 7. miesięcy niemal 44 mln.

Na temat przeboju niepochlebnie wypowiedział się już Łozo (przeczytasz o tym tutaj). Kora była w swoich osądach bardziej powściągliwa. W wywiadzie dla portalu iWoman powiedziała:

Tabloidyzacji mediów i zjawiska disco polo nie należy demonizować. Otworzyły się kolejne drzwi dla takiej muzyki i zyskała ona medialną przestrzeń. Poza tym, jej twórcy nie strzelają do ludzi, nie kradną, nie zabijają. Robią swoje, a komuś się to podoba i czyni go szczęśliwym. Ja nie słyszałam Ona tańczy dla mnie i pewnie jestem w zdecydowanej mniejszości w tym kraju. Nie interesuje mnie to, ale kogoś innego pewnie tak. Każdy powinien mieć swoją małą wolność i nie ma co kruszyć kopii.

Co ciekawe, artystka w podobnym tonie wypowiada się na temat narkotyków.

A co wy myślicie na temat disco polo?

 


Kora o muzyce disco polo: Jej twórcy nie strzelają do ludzi

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 04-08-18, 08:14 cytuj
    Po wódzie tylko disco polo!!!! Pop w niczym nie jest lepszy, a zagraniczne hity z list przebojów nie są nic ambitniejsze od naszego disco, sens i głębia żadna! Klasyki nikt kogo znam nie słucha,albo raz na ruski rok dla ukojenia nerwów, metal dla mnie nie do ogarnięcia, drażni, unikam. Rock dla mnie bez wartości, takie zgrzyty i krzyki to ja sama tworze jak mnie stary wkurzy. O, to tyle.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!