Koroniewska chce odejść

przejdź do komentarzy

Dlaczego może mieć dość "M jak miłość"?

joanna koroniewska joanna koroniewska/© KAPiF / K338101F
Joanna Koroniewska rozważa ponoć odejście z M jak Miłość. Nie są to oficjalne informacje, ale magazyn Świat i ludzie spekuluje opierając swoje podejrzenia na nieobecności aktorki podczas jubileuszowego koncertu z okazji pięćsetnego odcinka.

Być może aktorka boi się zaszufladkowania, a może odstraszył ją brak angażu w innym serialu Łepkowskiej, Barwy szczęścia, który ma być hitem TVP 2.

- Asia liczy chyba na trwałą współpracę z Polsatem - wyznaje jej koleżanka. Faktycznie, Koroniewska od jakiegoś czasu współpracuje z Fundacją Polsat. Razem ze swoim narzeczonym, Maciejem Dowborem, prowadzą imprezy charytatywne.

Może też zdarzyć się tak, że aktorka poświęci się ambitnej pracy w teatrze. W chwili obecnej gra w Pół żartem pół sercem w warszawskim Teatrze Komedia.

- To bardzo zdolna dziewczyna - twierdzi Dorota Stalińska, reżyser Love me tender, pierwszej sztuki teatralnej, w której pojawiła się Joanna.

Jeśli jest to prawdą, to pozostaje nam tylko wesprzeć aktorkę w tej decyzji. Na podstawie gry w serialu nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy pani Stalińska ma rację.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!