Kortez planuje kolejną płytę! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Hip, hip, hurra!

kortez kortez/© YouTube, Newseria.lifestyle
Na pewno kilka miesięcy temu zauważyliście wysp postów na FB zawierających linki do utworów Korteza. Kim jest ów Kortez, w którym tak nagle zakochali się internauci?

Łukasz Federkiewicz, bo tak nazywa się muzyczne odkrycie roku 2015, pochodzi z Iwonicza, jest kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, pianistą i puzonistą. Jego album Bumerang zdobył status złotej płyty, a Gazeta Wyborcza umieściła go na 12 miejscu najlepszych płyt zeszłego roku.

Kortez, który stanowi poważną konkurencję dla Dawida Podsiadło, aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej, myśli już jednak o kolejnym krążku.

Chciałbym już pracować nad tą płytą drugą, bo mam trochę materiału, ale z racji tego, że mam bardzo dużo koncertów, nie mogę zacząć pracować nad drugim krążkiem. Chciałbym, żeby przyszedł właściwy czas na pracę nad drugą płytą, żebym był z niej usatysfakcjonowany, żeby nie robić nic na siłę, tylko, żeby oddać sens i istotę tych wszystkich numerów, czyli czyste emocje, które zawiera w sobie muzyka - mówi Kortez w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Zobacz: Lana Del Rey wypuściła klip do piosenki Freak! (VIDEO)

Bilety na większość koncertów Korteza wyprzedały się niemal zaraz po otwarciu sprzedaży. To się nazywa sukces!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny krążek muzyka!


#kortez o drugiej płycie <3<3<3 czekamy z niecierpliwością!

Posted by Kozaczek.pl on 10 luty 2016


Kortez planuje kolejną płytę! (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!