Korwin-Piotrowska: Myślałam, że będę miała męża...

przejdź do komentarzy

... dzieci i dom z ogródkiem.

karolina korwin - piotrowska karolina korwin - piotrowska/© KAPiF, TVN Style
W rozmowie z Magdą Mołek, która ukazała się na antenie TVN Style, Karolina Korwin-Piotrowska zdradziła wiele sekretów ze swego prywatnego życia.

Najpierw odniosła się do pytania Mołek dotyczącego dzieci. Jedna z celebrytek zapowiedziała, że daje sobie 5 lat na to, by zostać mamą - przypomniała dziennikarka słowa Weroniki Marczuk.

Mam sobie zrobić okładkę z cudzymi dziećmi i powiedzieć, że będę miała dziecko za 5 lat? Nie, Magda, tego nie zrobię - powiedziała Korwin.

Ja przez długi czas myślałam, że już miałam dziecko przez 21 lat i już zdążyłam je pochować - zaczęła swe zwierzenia Karolina Korwin. - To jest okrutne, ale prawdziwe i mam prawo to powiedzieć, bo tak było - podkreśliła.

Piotrowska opowiedziała o śmierci ojca i o tym, co wydarzyło się później - jak musiała opiekować się ciężko chorą matką. Jak w związku z tym odszedł od niej jej partner.

To nie jest normalne, to nie jest zdrowe - mówiła wracając do tamtego czasu.

Myślałam, że będę miała męża, dzieci i dom z ogródkiem - stwierdziła w pewnej chwili, gdy wspominała mężczyznę (jedynego, jak powiedziała, z którym wiązała plany na przyszłość).

Korwin opowiedziała o tym, jak na zupełnych zgliszczach zaczynała budować swoje życie od początku.


Korwin-Piotrowska: Myślałam, że będę miała męża...

Korwin-Piotrowska: Myślałam, że będę miała męża...Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!