Korwin-Piotrowska o Papierskiej: Zmarnowała swoją szansę

przejdź do komentarzy

Jurorka Top Model ma nadzieję, że środowa zwyciężczyni show nie pójdzie w jej ślady.

karolina korwin piotrowska karolina korwin piotrowska/© KAPiF
Trudno się nie zgodzić z tym, że po wygranej w 1. edycji programu Top Model, słuch o Paulinie Papierskiej praktycznie zaginął.

Jurorzy niezadowoleni z siebie i z decyzji widzów, twierdzą teraz, że to litość, a nie faktyczne warunki spowodowały, że Papierska wygrała.

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu na Facebooku zaatakowała Paulinę: Będę bronić Marcina i swojego zdania - dostała na tacy od nas i widzów programu złote jabłko, a że zmarnowała szansę - to absolutnie jej, a nie nasza, zasługa. Straciła czas na własne życzenie. Nie była gotowa mentalnie na to, co się stało. Sama dramatyczna historia plus niezłe warunki nie robią top modelki. Trzeba PRACOWAĆ. Dużo. Szkoda. Mam jednak nadzieję, że żadna z dziewczyn, które startują w finale w środę nie zrobi podobnego błędu.

Zgadzamy się, że Papierska dostała szansę, ale do tej pory nie pokazała, że naprawdę ją wykorzystała. Może teraz chce to zmienić?

TUTAJ zobaczycie najnowszą sesję Pauliny. Myślicie, że nie jest za późno i ma jeszcze szansę na wielką karierę?paulina papierska
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!