Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

przejdź do komentarzy

Jest on mocny, ale w ogóle nie powinien był się ukazać.

maciej stuhr maciej stuhr/©KAPiF
Jakiś czas temu przytaczaliśmy wyimki z wywiadu Macieja Stuhra dla Newsweeka, w którym dobitnie powiedział, że nigdy nie udzielał mediom żadnych informacji o swoim życiu prywatnym, a opisywanie problemów w jego związku sprawiło, że na jego żonie Samancie urządzono publiczny lincz (więcej tutaj).

Głos w tej sprawie postanowiła ostatnio zabrać Karolina Korwin-Piotrowska, która w rozmowie z Wirtualnymi Mediami skrytykowała ten krok aktora:

- Moim zdaniem dziwnym zagraniem ze strony Maćka Stuhra jest udzielanie wywiadu "Newsweekowi Polska" należącemu do koncernu Ringier Alex Springer, który najbardziej w niego uderzył poprzez dziennik "Fakt". Stuhr podkreśla w tym wywiadzie, że nie będzie mówił o życiu prywatnym, a za chwilę o tym życiu opowiada... Przecież to właśnie na stronie internetowej "Faktu" były najbardziej "hardcorowe" zdjęcia Samanthy Stuhr ze szpitala.

Według Korwin-Piotrowskiej, Stuhr powinien zareagować znacznie wcześniej i w inny sposób - wysyłając oficjalne pismo do mediów z informacją o tym, że nie życzy sobie publikowania informacji o jego rodzinie.

Wywiad rzeczywiście był bardzo emocjonalny. Myślicie, że Maciej postąpił słusznie? A może powinien już teraz trzymać język za zębami?
 


Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!