Kosmetyki za 1 grosz w promocji Visa

przejdź do komentarzy

Płać Visą za zakupy i otrzymuj prezenty!

visa visa/
Kilka tygodni temu ruszyła ogólnopolska kampania Visa promująca płatności bezgotówkowe. W ramach promocji klienci, którzy zapłacą za zakupy kartą Visa w dowolnym sklepie sieci Carrefour, otrzymują upominki od kilkunastu ogólnopolskich partnerów handlowych w tym od Sephora.

W programie, który potrwa do 10 sierpnia, klienci płacący kartą Visa w sklepie Carrefour otrzymują kod, który – po przesłaniu SMS-em lub zgłoszeniu na stronie internetowej – upoważnia do otrzymania oferty u partnerów promocji.

Przykładowo, przy zakupie produktów marki Sephora za 69 zł, można otrzymać męski dezodorant Sephora za 1 grosz. Wystarczy udać się z otrzymanym kodem do punktu partnera, a po okazaniu i dokonaniu zakupu – otrzymać upominek. Jeśli ktoś nie chce skorzystać z upominku, może przesłać kod upominkowy rodzinie lub znajomym.

Sephora to największa sieć perfumerii na świecie oraz najbardziej innowacyjna i najczęściej polecana sieć perfumerii w Polsce. Dzięki wyjątkowej wiedzy i kompetencji swoich pracowników Sephora zapewnia klientom najwyższą, jakość obsługi, czego dowodem są przyznane jej cenne wyróżnienia, takie jak Superbrand, Godło „Jakość Obsługi” oraz „Laur Klienta”.

Szczegóły promocji TUTAJ.
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!