Kourtney do Kim: Powinnaś karmić piersią!

przejdź do komentarzy

Co na to świeżo upieczona mama?

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Była jeszcze w ciąży, kiedy jej siostra, Kourtney, zaczęła ją zasypywać dobrymi radami dotyczącymi macierzyństwa. Teraz, gdy Kim Kardashian urodziła córkę, siostra z większym bagażem doświadczeń stara się ją przekonać do swych metod.

Chodzi między innymi o karmienie piersią. Plotki mówiły, że Kim nie zamierza karmić Nori swoim mlekiem, bo już szykuje się do różnych zabiegów kosmetycznych, które kolidują z karmieniem piersią.

Tymczasem Kourtney, która pierwsze dziecko karmiła przez 14 miesięcy, a młodszą córkę trzyma przy piersi już rok i zamierza przedłużyć ten czas o kolejne 12 miesięcy namawia gorąco Kim, by nie rezygnowała z naturalnego pokarmu.

- Mówi jej, że to pozwoli szybko uspokoić dziecko, wzmocni więź między Kim a Nori - mówią informatorzy. - Poza tym wysuwa ważny argument - karmienie piersią pozwala na szybkie zrzucenie ciążowych kilogramów.

Kim ponoć się waha. Z jednej strony argumenty Kourtney przekonują ją, z drugiej - nie chce być za bardzo "uwiązana" i ograniczona przez karmienie piersią. Poza tym boi się, że gdy odstawi dziecko, jej piersi będą w fatalnym stanie.

A to już chyba trochę za dużo dla Kim.


Kourtney do Kim: Powinnaś karmić piersią!

Kourtney do Kim: Powinnaś karmić piersią!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!