Kourtney Kardashian ma ogromny żal do sióstr!

przejdź do komentarzy

Obwinia je o...

kourtney kardashian kourtney kardashian/Fame/Flynet, Instagram
2014 rok był dla Kourtney Kardashian wyjątkowo trudny. Wydawało się, że celebrytka ma wszystko, czego zapragnie - kochającego partnera, dwoje dzieci, pieniądze i sławę. Szybko okazało się, że prawda potrafi być nieco inna. Kourt ponownie została mamą, a przez całą ciążę i po porodzie borykała się z myślami o zostawieniu ojca swoich dzieciaków. Scott Disick pił na umów, uganiał się za innymi kobietami i nie pomagał swojej partnerce. W mediach aż huczało od plotek.

Najnowsza wersja wydarzeń głosi, że celebrytka już wybaczyła Lordowi. Jako dowód sielanki na Instagramie pojawiło się noworoczne foto z soczystym całusem. Zagraniczne media donoszą właśnie, że Scott przyjął nietypową linię obrony, a Kourt mu uwierzyła:

- Scott przeprosił ukochaną. Twierdził, że otoczenie nie dawało mu żadnych sygnałów, że robi źle. Żałuje, że sam zorientował się tak późno. Kourtney ma żal do sióstr, że wyciągały Scotta na imprezki i zakupy, kiedy ona borykała się z ciążowymi dolegliwościami i zostawała z dziećmi w domu.


Zrzucanie winy na innych - dobra taktyka?

 


Kourtney Kardashian jest wściekła na siostry!

Kourtney Kardashian jest wściekła na siostry!

Kourtney Kardashian jest wściekła na siostry!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!