Kożuchowska o Grazii: Kompletny brak szacunku!

przejdź do komentarzy

"Jest mi po prostu przykro".

małgorzata kożuchowska małgorzata kożuchowska/© KAPiF, mat.prasowe
Jakiś czas temu na okładkę magazynu Grazia trafiła Małgorzata Kożuchowska i jej wypowiedź dotycząca in vitro.

Zacytowane słowa aktorki sprzed dwóch lat zostały jednak źle zinterpretowane przed redaktorów gazety i w efekcie doszło do niemałego nieporozumienia. Kożuchowska postanowiła wyjaśnić sprawę na swoim Facebooku:

- Dwutygodnik "Grazia", piórem swojej dziennikarki, postanowił przeprowadzić analizę mojego życia prywatnego w kontekście macierzyństwa. Odbyło się to bez mojej zgody i wiedzy! (...) Jak widać dwutygodnik "Grazia", nie potrafi tego uszanować. Mimo, że się znamy, nie stać ich na odwagę i telefon do mnie lub mojej rzeczniczki i pytanie o to, czy chcę zabrać głos w tej sprawie i czy w ogóle zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku na okładce "Grazii" w kontekście mojej wypowiedzi z 2011 roku dla VIVY. Jakby tego było mało, bezczelnie "ubiera się" to w formę wywiadu, a tezy podpiera informacjami pochodzącymi od osób trzecich.

- Odczytuję to jako kompletny brak szacunku. I najzwyczajniej w świecie, po ludzku, jest mi po prostu przykro - dodała.

Przypomnijmy słowa z wywiadu:

- Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie. Nie leczę się i nie mam ochoty na In vitro. Niczego nie będę wymuszać na naturze, bez względu na to, czy jestem za In vitro, czy przeciw. Jeśli pojawi się dziecko, będziemy szczęśliwi. Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że nie mamy dzieci.
 


Kożuchowska o Grazii: Kompletny brak szacunku!

Kożuchowska o Grazii: Kompletny brak szacunku!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!