Kożuchowska odchodzi z M jak miłość

przejdź do komentarzy

Ma lepszą ofertę.

małgorzata kożuchowska małgorzata kożuchowska/© KAPiF
Wychodzi na to, że Małgorzata Kożuchowska ma już dość roli Hanki Mostowiak. Możliwe, że jej postać zniknie z ekranów telewizorów, ale nie aktorka.

Kożuchowska ma zagrać w serialu Tylko miłość, który od września będzie emitowany w telewizji Polsat.

Scenarzystka "M jak miłość" [Ilona Łepkowska] znana jest z tego, że zatrudniając aktorów przy swoich projektach, wymaga od nich, by się nie pokazywali w innych serialach. Kożuchowska jednak zlekceważyła te zastrzeżenia - pisze Fakt.

- Ta sytuacja martwi mnie. Wolałabym, żeby tamtej roli nie przyjmowała - stwierdziła Łepkowska.

Co ciekawe, Kożuchowska chyba najlepiej dogaduje się z twórcami serialu. Ma też najwyższą pensję. Za jeden odcinek jest to ok. 5 tysięcy złotych.

- Chciała podwyżki, to ją dostawała. Zażyczyła sobie wolnego - zdjęcia były przekładane. Na taki komfort nie mógł sobie pozwolić żaden inny aktor, tylko Gosia - powiedziała osoba z produkcji serialu.

Co teraz będzie z M jak miłość? Tego jeszcze nie wie nikt. Wszystko zależy od wyobraźni scenarzystów.

- Jeżeli przyjmie nową rolę, będziemy zastanawiać się, co dalej. Zdarza się, na przykład kiedy umiera aktor, że usuwamy jego postać i cały wątek. Ale nie chciałabym, by w serialu mnożyły się śmierci. A z drugiej strony - jak inaczej mogłabym usunąć postać graną przez Małgosię? - żali się Łepkowska.

Może dzięki tej zamianie Kożuchowska będzie miała okazję pokazać więcej swoich aktorskich zdolności. Rola Hanki Mostowiak jest raczej mdła, jak na aktorkę o takich możliwościach. Chociaż przez tę "miłość" w tytule może być różnie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!