Kris i Bruce Jenner oficjalnie w separacji (FOTO+VIDEO)

przejdź do komentarzy

Wytrzymał z nią 22 lata.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Przyszła kolej na rozwód Kris Jenner i Bruce'a. Siostra mamy menadżer miała rację, zdradzając tabloidowi, że małżeństwo Kris dobiega końca.

- Żyjemy w separacji i jesteśmy szczęśliwsi. Nadal mamy dla siebie wiele miłości i szacunku. Mimo że mieszkamy oddzielnie zostajemy najlepszymi przyjaciółmi i, jak zawsze, rodzina pozostaje dla nas na pierwszym miejscu. To koniec naszego małżeństwa, ale nie przyjaźni. Zawszę będę go kochać, ale nie możemy być dłużej razem - powiedziała mama menadżer.

Co innego mogła zdradzić na antenie? Na pewno nie prawdę. A prezentuje się ona następująco, Kris szuka młodszego mężczyzny. Być może już znalazła, widziano ją najpierw na kolacji z byłym Britney Spears, Jasonem Trawickiem, a później pod jego domem.

Przypominamy to nie pierwszy raz, gdy Kris pozostając w związku małżeńskim pakuje się w relację z innym mężczyzną. Jeszcze za kadencji Roberta Kardashiana u jej boku, dorabiała mu rogi z Toddem Watermanem i O.J. Simpsonem.

- Separacja była pomysłem Kris. Chciała wychodzić z domu, umawiać się z młodszymi mężczyznami. Z Brucem od dawna jedynie się kłóciła, traktowała go jak obywatela drugiej kategorii - jesteśmy w stanie w to uwierzyć.

Bruce podobno wyprowadzając się powiedział jedno zdanie:

-P*eprzyć to g*wno.

FOTO 1

Kris i Bruce Jenner oficjalnie w seraracji (FOTO)

Kris i Bruce Jenner oficjalnie w seraracji (FOTO)

Kris i Bruce Jenner oficjalnie w seraracji (FOTO)

Kris i Bruce Jenner oficjalnie w seraracji (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!