Kris i Bruce Jenner są w separacji! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Siostra prawdę Wam powie?

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Wygląda na to, że nie tylko Khloe Kardashian ma pod górkę w małżeństwie. Bruce Jenner i Kris żyją w separacji - tak twierdzi młodsza siostra mamy menadżer, Karen Hough. Co naprawdę dzieje się za czasem zamkniętymi drzwiami Kris Jenner?

- Kris i Bruce żyją w separacji. Bruce szuka prawnika. Ich związek raz idzie w dobrym kierunku, raz w złym. Chciałabym zobaczyć ich jeszcze razem - mówi Karen.

A jak buzia Karen się otwiera, to trochę zajmie zanim z powrotem się zamknie. Znajomi Kris od dawna zdradzają, że Karen jest jej wrogiem nr 1, zna wszystkie sekrety i użyje ich w odpowiednim momencie. Jak na razie mama menadżer swoim starym dobrym zwyczajem przekupuje swoją siostrę - tu auto, tu remont i była cisza. Do tej pory, bo język Karen zdecydowanie się rozwiązał.

- Słyszałam kiedyś, jak Kris kokietuje i flirtuje ze Scottem Disickiem i Lamarem Odomem, była pijana - zdradziła.

To nie koniec, Kris podejrzewana była o romans z O.J. Simpsonem, a daleko idące plotki zakładają nawet, że to on jest prawdziwym ojcem Khloe Kardshian.

- On próbuje się skontaktować z Kris z więzienia - dodała Karen.

Czy Kris faktycznie jest w separacji z Brucem? Jakie tajemnice zdradzi jeszcze ciocia Karen? Tego niestety nie dowiemy się z kolejnego odcinka Keepinh Up With The Kardashians...

Kris i Bruce Jenner są w separacji! (FOTO)

Kris i Bruce Jenner są w separacji! (FOTO)

Kris i Bruce Jenner są w separacji! (FOTO)

Kris i Bruce Jenner są w separacji! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!