Kris Jenner chce zniszczyć Bruce'a!

przejdź do komentarzy

Jej zemsta zaczyna się od zablokowania show byłego męża.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Na rozwodzie z Brucem Jennerem (65 l.) Kris (59 l.) straciła aż 100 milionów dolarów. Zostało jej zaledwie 40, a wydatków ma sporo. Teraz, gdy wyprowadziły się od niej wszystkie dzieci (zobacz: Kylie Jenner właśnie kupiła dom!) ma na utrzymaniu wielki dom. Nawet 100 milionów dolarów, które cała rodzina zarobi na kolejnych 4 sezonach Keeping Up With The Kardashians nie pocieszają pani Jenner - nie sprawuje już pieczy nad fortuną męża i swoich córek.

Ponadto mama Kendall Jenner (19 l.) czuje się upokorzona przez rzekomą zmianę płci swojego byłego męża, dodatkowo martwi się straceniem władzy w rodzinie. To nie koniec złej passy pani Jenner, stacja E! jest zainteresowana wyemitowaniem spin-offu z udziałem rodziny Jenner. Bez Kris!
Kris użyła wszystkich swoich wpływów, by zablokować program byłego męża. Powiedziała, że nie pozwoli, by Kardashianki były zaangażowane w show Bruce'a. Kris jest zbulwersowana tym, że po tym wszystkim, co Kardashianki zrobiły dla stacji "E" nowy spin-off dostanie Bruce. Jednak Ameryka jest zmęczona Kardashiankami, Jennerki i ich przyrodni bracia są świeżsi i mogą wzbudzić większe zainteresowanie - informuje znajomy roodziny.


Co ciekawe w spin-offie wystąpią Jennerki, Bruce, Brody i Brandon, z pewnością znajdzie się też miejsce na gościnne występy Kim, jednak Kris, Kourt i Khloe nie "dorobią" sobie w nowym show stacji E!.

Pytanie czy Kris prowadząc wojnę z byłym mężem nie będzie działała na szkodę swoich córek?


Kris Jenner chce zniszczyć Bruce'a!

Kris Jenner chce zniszczyć Bruce'a!

Kris Jenner chce zniszczyć Bruce'a!

Kris Jenner chce zniszczyć Bruce'a!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!