Kris Jenner namawia Khloe do rozwodu!

przejdź do komentarzy

A wszystko po to by... podnieść oglądalność reality show!

khloe kardashian khloe kardashian/Khloe and Lamar (Promo)
Pisaliśmy już o tym, że Lamar Odom ma podobno dość stylu życia rodziny Kardashianów - i choć te doniesienia raczej nikogo nie zdziwiły, to po najnowszych rewelacjach wygląda na to, że zrobi się znacznie ciekawiej.

Otóż nestorka rodu, przedsiębiorcza Kris Jenner ma namawiać Khloe, aby ta rzuciła Lamara - a jeśli nie, to przynajmniej niech zafunduje widzom szopkę w postaci poważnie wyglądających problemów małżeńskich. O co więc chodzi w skrócie? Oczywiście o pieniądze.

Podobno show Khloe i Lamara wypada blado na tle innych produkcji, w jakie zaangażowana jest rodzina K - obecne życie młodszej siostry Kim i Kourtney jest zbyt spokojne, a co za tym idzie - za nudne dla żądnych dramatycznych wydarzeń telewidzów. Taki stan rzeczy bardzo martwi Kris, która czuwa nad budżetem klanu.

Interwencja Kris nie uszła oczywiście uwadze Lamara, który coraz bardziej stanowczo zapowiada wycofanie się z reality show. Jak twierdzą znajomi Odoma, sportowiec i tak wiele już zniósł, ale chociaż obdarzony jest anielską cierpliwością, to cała ta sytuacja zaczyna mu się porządnie dawać we znaki. Lamar kategorycznie zapowiedział, że na pewno nie będzie odgrywał małżeńskich kłótni na wizji tylko po to, żeby zadowolić widownię.

Kris wobec tego, jeśli wierzyć mediom, zachęca Khloe do pozbycia się niepokornego męża. Nie ma co, taka mamusia to prawdziwy skarb!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!