Kris Jenner odpowiedziała Prezydentowi USA

przejdź do komentarzy

Nie za ostro?

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet, PR Photos
Kris Jenner nie lubi, gdy ktoś krytykuje jej rodzinę, a na taki krok zdecydował się ostatnio Barack Obama.

Prezydent zauważył nadmierną fascynację życiem ludzi sławnych i bogatych. W jego ocenie Kim Kardashian i Kanye West nie są dobrym przykładem dla amerykańskich nastolatek.

Mama manager ruszyła z odsieczą w swoim show:

- To naprawdę wspaniale, że ludzie dążą do tego, żeby mieć dobrą pracę, ale nie wiedziałam, że nie wolno stawiać wysoko poprzeczki i mieć marzeń. Uczono mnie, że marzenia i ciężka praca sprawiają, że ma się to, czego się chciało.

To nie wszystko:

- Założę się, że Prezydent ma przyjaciół z domami o powierzchni 10 tysięcy stóp kwadratowych i nie ma nic przeciwko temu.

Jenner nazwała też swoją córkę najciężej pracującą kobietą na świecie:

- Uważam, że to dziwne, że on posłużył się przykładem Kim Kardashian i Kanye Westa. Cóż, Kanye przede wszystkim nie pojechał na wakacje. Nigdy. Kim z kolei jest najbardziej pracowitą dziewczyną na świecie. Ona nigdy nie śpi, nigdy się nie zatrzymuje, nigdy nie zwalnia i pracuje tak ciężko na to, co ma. Więc zaczęłam myśleć o jej 10 tysiącach stóp kwadratowych domu i uznałam: "Wow, jej praca pozwala jej tak żyć". Myślę też, że pracowitość Pana Prezydenta pozwoliła mu żyć, jeśli się nie mylę, w domu, który ma 55 tysięcy stóp kwadratowych.

Kim rzeczywiście pracuje tak ciężko?

Kris Jenner odpowiedziała Prezydentowi USA

Kris Jenner odpowiedziała Prezydentowi USA

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!