Kris Jenner ostrzega swoje córki przed Westem!

przejdź do komentarzy

Co tym razem przeskrobał?

kris jenner kris jenner/Starstock,Fameflynet, twitter
Kris Jenner (60 l.) ma już całkowicie dość ekscesów Kanye Westa (38 l.)! Jak donosi Hollywood Life, miała mu ostatnio powiedzieć "trzymaj się od moich córek z daleka!". Wszystko przez wypowiedzi rapera, które dotyczyły jej rodziny. Matka Kim Kardashian stwierdziła, że jego zachowanie wobec Kylie jest nie do zaakceptowania.

Przypomnijmy - Kayne wpadł w furię, kiedy dowiedział się, że najmłodsza córka Kris, podpisała kontrakt z Pumą. Dlaczego? Otóż raper wciągnął wszystkich członków swojej rodziny w promowanie swojej kolekcji, którą stworzył pod szyldem Adidasa. Nawet przyrodnie siostry swojej żony.

Muzyk sam stwierdził, że "był wściekły", gdy dowiedział się o nowym dealu Kylie Jenner. Był bowiem przekonany, że to on decyduje o wszystkich kontraktach biznesowych, stojących za sławnymi siostrami.

Matka celebrytek powiedziała swoim córkom, aby nie dyskutowały z Kanye o żadnych sprawach biznesowych, ponieważ może to zagrozić ich przyszłości oraz potencjalnym kontraktom.

Zobacz więcej: Kylie Jenner radykalnie zmieni styl? (FOTO)

Widocznie Kris doskonale zdała sobie sprawę z tego, że muzyk chce wykorzystać swoich najbliższych do zwiększenia swojego majątku. Domyśliła się, że muzyk nie cofnie się przed niczym, mając ogromne długi na koncie.

Czy według Was Kris Jenner dobrze robi, chcąc oddzielić swoją rodzinę od Westa?
Kris Jenner ostrzega swoje córki przez Westem!

Kris Jenner ostrzega swoje córki przez Westem!

Kris Jenner ostrzega swoje córki przez Westem!

Kris Jenner ostrzega swoje córki przez Westem!

Kris Jenner ostrzega swoje córki przez Westem!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!