Kris Jenner też ma seks video?!

przejdź do komentarzy

Jaka matka, taka córka.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Enquirer podaje, że Kris Jenner ma swoje sekretne seks video z lat 80.

Kto towarzyszył jej na nagraniu? Tu pojawia się problem, Kris była wtedy żoną Roberta Kardashiana. Ale to nie oznacza, że to z nim Kris jest na nagraniu. Robert wyznał kiedyś swojemu przyjacielowi O.J. Simpsonowi, że podsłuchał Kris zwierzającą się swojej przyjaciółce z posiadania skandalicznej seks taśmy. Jednak Kris wszystkiego się wyparła. Tak więc Robert odpada jako potencjalna porno gwiazda.

Kolejnym podejrzanym "ogierem" jest sam O.J. Simpson, który przyznał, że spał z Kris (jeszcze podczas jej związku z Robertem), żartował też, że to on jest biologicznym ojcem Khloe Kardashian. To nie koniec wyznania Simpsona, dodał, że Kris, on i jego żona Nicole Brown Simpson mieli trójkącik.

I ostatni podejrzany: 10 lat młodszy od Kris sportowiec. Kris w swoim pamiętniku o ich związku napisała tak:

Uprawialiśmy dziki seks cały czas, na korcie tenisowym, w domu, w basenie, w garażu, na schodach, wszędzie! I cały czas!

Tak więc jest się czym chwalić. Media są zdania, że "wypłynięcie" tego video mogłoby zaszkodzić Kris. Czy to prawda? Jenner potrafiła namówić córkę do podobnego nagrania i czerpania z niego zysków, nie poradziłaby sobie z własnym?
 


Kris Jenner też posiada sex video?

Kris Jenner też posiada sex video?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!