Kris Jenner trzymała w chmurze rozbierane zdjęcia

przejdź do komentarzy

Ciąg dalszy tej historii jest doskonale Wam znany.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Jeśli chodzi o tę rodzinkę, już nic nie powinno Was zdziwić. Prócz faktów typu - Kim nagrała seks taśmę i ma niezliczoną ilość rozbieranych sesji, jej małżeństwo z Krisem Humphriesem było zawarte dla zysku, 17-letnia Kylie Jenner spotyka się ze starszym raperem, który ma dziecko, wokół rodzinki krąży wiele ciekawych plotek - podobno ojcem Khloe nie jest Robert Kardashian, a Kendall Jenner weszła do łóżka Scottowi Disickowi, z którym to Kourtney ma trójkę dzieci.

Jedną porcję plotek faktycznie wymyślają kolorowe magazyny, za to drugą... podobno puszczają same celebrytki. Ta na pewno zalicza się do tej drugiej kategorii.

Ilekroć milkną doniesienia o Kris Jenner (59 l.), mama menadżer powraca z młodszym kochankiem albo seks taśmą. Taka podobno istnieje, podobnie jak rozbierane zdjęcia pani Jenner, które ktoś skradł z jej chmury. Pytanie tylko, czy gwiazdy po wrześniowej aferze, w wyniku której do sieci trafiło multum zdjęć sław w kompromitujących pozach, trzymają jeszcze zdjęcia na tym nośniku danych? Jeśli tak, to chyba celowo.

W każdym razie nagie zdjęcia Kris podobno są dosyć wyuzdane. Może to amatorska sesja utrzymana w modnym klimacie 50 twarzy Greya? A może coś, co faktycznie jest perwersyjne (wspomnianemu erotykowi zdecydowanie bliżej do romansu).

Kto chciałby zobaczyć TĄ panią nago?


Kris Jenner trzymała w chmurze rozbierana zdjęcia

Kris Jenner trzymała w chmurze rozbierana zdjęcia

Kris Jenner trzymała w chmurze rozbierana zdjęcia

Kris Jenner trzymała w chmurze rozbierana zdjęcia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!