Kris Jenner wie, co Rob robił w Święto Dziękczynienia

przejdź do komentarzy

Nie pozował do rodzinnej fotografii.

rob kardashian rob kardashian/© Fame/Flynet
60-letnia Kris Jenner może nie wygląda jak stateczna seniorka rodu, ale nie można jej odmówić bycia matką i opoką. Ostatnio w jej rodzinie miało miejsce sporo zawirowań. Jedyny syn, Rob Kardashian, zniknął z pola widzenia. Związek Kourtney i Scotta Disicka posypał się na dobre. Lamar Odom wylądował w szpitalu. Były mąż Kris został kobietą.

Eh, sporo nerwów.

Ale Kris nie traci głowy. W rozmowie z Marią Menounos Jenner zdradziła, że w ostatnim czasie dużo się modli. Głównie za dzieci. Mama Kim jest dobrej myśli, jeśli chodzi o Roba. Zdradziła, że choć nie pozował do wspólnego zdjęcia z okazji Święta Dziękczynienia, "był w pobliżu".

- On mieszka z Khloe - powiedziała Kris. - Po obiedzie poszedł do znajomych - uściśliła.


- Rob ma się dobrze. Robi wszystko, jak może najlepiej. Nie lubi występować przed kamerami tak my. Ale pracuje nad sobą. Wszystko będzie dobrze - powiedziała mama Roba.


Kris dodała, że bardzo by chciała, aby Kourtney dała jeszcze jedną szansę Scottowi.

- Każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. Ona chce po prostu wszystkiego, co najlepsze dla swoich dzieci - powiedziała Kris.


- Zostaje nam czekanie, zobaczymy, jak sprawy się potoczą. Wszystko, co może mama, to modlić się. Dużo się modlę - podkreśliła Jenner.
Kris Jenner wie, co Rob robił w Święto Dziękczynienia

Kris Jenner wie, co Rob robił w Święto Dziękczynienia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!