Kris Jenner wybłagała zaproszenie na galę Met?

przejdź do komentarzy

W zeszłym roku jej wysiłki poszły na marne.

kris jenner kris jenner/starstoc/newscom
Gala Met jest najbardziej prestiżową imprezą w modowej branży. A tam gdzie moda, tam i Kardashianki. Przynajmniej w ich przekonaniu.

W zeszłym roku mówiło się o tym, że naczelna Vogue'a wyraziła zgodę, by na jej bal przyszła jedynie Kim Kardashian (34 l.) i to w roli towarzyszki Kanye Westa (37 l.).

Kris Jenner (59 l.), która bardzo chciała być obecna na gali obeszła się jedynie smakiem. Nie dostała zaproszenia, choć podobno użyła wszystkich swoich wpływów.

"Jedna Kardashian wystarczy" - powiedziała Anna. Ona zatwierdza każdą osobę, która zostaje zaproszona na galę. Zgodziła się na Kim, ale Kris Jenner (która była zdesperowana, by dostać się na bal) nie dostała zaproszenia. To parada prawdziwych gwiazd, a nie gwiazdeczek z reality show - pisały w zeszłym roku tabloidy.


Anna Wintour jest jednak zmienną kobietą. Kiedyś zarzekała się, że Kim nigdy nie pojawi się w biblii mody, a jednak w czerwcu zeszłego roku na "jedynce" Vogue'a pojawiła się gwiazda filmu porno i jej ukochany, Kanye West (37 l.).

Cóż, od zeszłego roku wiele się zmieniło - ilość zaproszeń dla Kardashianek na galę Met rozmnożyła się do trzech. Tak wczoraj na czerwonym dywanie brylowała matka i jej najsłynniejsze córki - Kim i Kendall.

Czy za rok będziemy "podziwiać" na balu rybie usta Kylie Jenner albo Bruce'a Jennera w balowej sukni?


Kris Jenner wybłagała zaproszenie na galę Met?

Kris Jenner wybłagała zaproszenie na galę Met?

Kris Jenner wybłagała zaproszenie na galę Met?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!