Kris Jenner wykręcała dzieciom ręce i ciągnęła za włosy

przejdź do komentarzy

A dziś proszę - jaka mama.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Kris Jenner chętnie korzysta dziś z pieniędzy, które w głównej mierze zarabiają jej dzieci. Bijąc je kiedyś zapewne nie miała pojęcia, że kiedyś będzie czerpać z nich takie zyski.

Okazuje się, że historia mówiąca o tym, jak trudną matką była Kris, ma swój ciąg dalszy (wcześniej media rozpisywały się o dziennikach zmarłego Roberta Kardashiana, który wspominał, że jego żona zostawiała dzieci na całe dnie i biła je - więcej na ten temat tutaj).

Teraz wyciekło więcej szczegółów, bo InTouch publikuje kolejne fragmenty adwokata. Czytamy, jak pewnego dnia Kim Kardashian zadzwoniła do ojca "z histerycznym płaczem" po tym, jak Kris ciągnęła ją za włosy i wykręcała jej ręce.

Kourtney i Kim są przerażone i nerwowe, były już wcześniej bite - czytamy w zapisku z 20 października 1993 roku.

Kris miała też w zwyczaju korzystać z pieniędzy męża, by kupować prezenty swojemu kochankowi. Pewnego dnia Robert znalazł rachunek za lodówkę - wykonaniu telefonu do sklepu okazało się, że "pani Kardashian kupiła ją dla pana Todda Watermana".

Anonimowy członek rodziny potwierdził prawdziwość zapisków dodając, że "to, przez co przeszły dziewczyny, jest apisane czarno na białym", a ich ojciec był po prostu "brutalnie szczery".
 
 


Kris Jenner wykręcała dzieciom ręce i ciągnęła za włosy

Kris Jenner wykręcała dzieciom ręce i ciągnęła za włosy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!