Króliczki z Gali Samochód Roku na okładce nowego Playboya

przejdź do komentarzy

Te widoki nie znudzą się nigdy.

playboy playboy/© Playboy
Najnowszy numer Playboya poświęcony jest najważniejszej dla magazynu imprezie - mowa o gali Samochód Roku. Na pewno kojarzycie ten event - kilka lat temu pojawiła się na nim Patrycja Wojnarowska z dekoltem po samą pupę i tak została sławna. Na szczęście jej 5 minut trwało o wiele krócej niż sama Pati, by tego chciała.

W tym roku w pamięci utkwiły nam seksowne kreacje Moniki Piterasińskiej i Sylwii Nowak oraz króliczki, które prezentowały na wybiegu bieliznę. Pokaz niczym show Victoria's Secret!

Ponadto w numierze:
 Zbigniew Wodecki z grupą Mitch & Mitch wydali płytę, która jest muzycznym wydarzeniem tego roku. Tylko PLAYBOYOWI udzielili wspólnego wywiadu
Nie mieliście problemów komunikacyjnych?
Mitch: Zawsze podskórnie czułem, że Wodecki to król życia i równy gość. Na długo zanim usłyszałem jego debiut. Ma niewiarygodny dystans do siebie i do swojej twórczości. Coś, co dla nas byłoby przypałowe, dla niego jest po prostu częścią pracy. Jednocześnie to lubi i ma na to wyłożone. Prawdziwy mistrz. Podsumowując, współgramy idealnie.
Wodecki: Tak naprawdę jedyne animozje między nami polegały na tym, że ja czegoś nie chciałem na tej „nowej” płycie, a oni mówili, że to jest właśnie najlepsze.
Mitch: Nie tylko. Upierałem się, że nie ma być oboju. A jest. Bo Zbyszek się zaparł i mnie z Mitchem przegłosowali.
Mitch: Ale teraz już ci się obój podoba (śmiech). Dla mnie najfajniejszym doświadczeniem przy przygotowywaniu tej płyty było umocnienie wiary w ludzkość – także dzięki flow Zbyszka. Telefon przed pierwszą próbą wyglądał tak: „Zbyszek, my dzisiaj się instalujemy. Może nie przyjeżdżaj, nie trać czasu, tylko wpadnij jutro, jak już wszystko będzie gotowe”. Zgodził się. Przyjeżdżamy do sali prób, a Zbyszek już tam czeka. Pierwszego dnia rozpracowaliśmy 3 utwory.
Mitch: Każdego dnia był pierwszy na próbie.
Wodecki: Bo ja muszę nadrabiać. Wy gracie na pamięć dźwięki, do których muzycy zawodowi potrzebują nut! Mitche to muzyczni giganci. Przecież to, co zrobiliśmy razem, było dla nich powrotem do ery kamienia łupanego. A oni zagrali wszystko na luzie i dodali takie pomysły i aranże, że Frank Zappa to małe piwo.

 Gaspar Noe
Główny gorszyciel współczesnego kina powraca z nowym filmem. Gaspar Noe, twórca m.in. filmu Nieodwracalne (z Moniką Bellucii), teraz pokazuje „Miłość”. Jego „Love” wkrótce wchodzi na ekrany. Już nazwano go „kinowym pornosem 3D”, jednak reżyser broni swej artystycznej wizji. Przeczytajcie o kontrowersyjnym twórcy w naszym PROFILU.

 20 pytań do Lizzy Kaplan, aktorki, której popularność przyniósł serial „Masters of Sex”
Czego kobiety nie wiedzą o mężczyznach, a powinny się dowiedzieć i vice versa?
Kaplan: Panie powinny zdać sobie sprawę, że wszelkie drobne fizyczne niedoskonałości, które wypatrzą w lustrze, i tak są niewidoczne dla faceta, przed którym staną nago. On będzie gapił się na biust. A wy, panowie, musicie wiedzieć, że koleżanki waszych dziewczyn wiedzą wszystko o waszych penisach i prawie wszystko o waszych kuleczkach.

Poza tym w numerze:

 Piekło przez 24 godziny. Relacja Rafał Jemielity ze słynnego wyścigu Le Mans.
 Polscy nomadzi kajta. Naszą zimę spędzają w Wietnamie, potem jeżdżą po świecie w poszukiwaniu słońca, wiatru i fal. Przeczytajcie o polskiej szkole kajtsurfingu w Azji.
 Dama na damie. Czyli bogato ilustrowana krótka historia erotycznych
kart do gry.
 Dani Mathers. Sesja amerykańskiej Playmate Roku.
 Matylda Wielgosz. Polska playmate sierpnia.
 Testujemy Infiniti Q50 Hybrid. Na torze F1.
 Metody na ochłodę. Niekonwencjonalne.
 Niezbędnik: Playboy w Paryżu. Co zobaczyć, co zjeść, gdzie się zabawić i gdzie spędzić noc. Bo z kim, to sam pewnie wiesz.
Oraz
 Kupon konkursowy Fotoerotica 2015

Nowy Playboy juz czeka na Was w kioskach.


Króliczki z Gali Samochód Roku na okładce nowego Playboya

Króliczki z Gali Samochód Roku na okładce nowego Playboya

Króliczki z Gali Samochód Roku na okładce nowego Playboya

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!