Królowa podarowała książęcej parze letnią posiadłość

przejdź do komentarzy

Wartą 6 mln funtów.

kate middleton kate middleton/PR Photos
Odkąd Kate Middleton jest w ciąży, książęca para zasypywana jest prezentami. Podarunek królowej Elżbiety II przebija jednak wszystkie wcześniejsze. Monarchini zdobyła się na wyjątkowy gest i ofiarowała młodym kosztowną wiejską posiadłość.

Anmer Hall ma 10 sypialni! Leży we wschodniej Anglii, ok. 65 km od Peterborough. Jest częścią większej całości – pałacu Sandringham, który jest w posiadaniu rodziny królewskiej od drugiej połowy XIX wieku. To właśnie tam królowa spędza święta Bożego Narodzenia.

Na cały kompleks składa się 150 budynków oraz ogrody i parki. Wszystko dostępne jest dla zwiedzających, oczywiście pod warunkiem, że w danym momencie nie przebywa tam rodzina królewska.

Podarunek nie jest przypadkowy. Książę William dorastał w tym miejscu. Królowa liczy zatem na to, że jego potomstwo także będzie wydeptywać te same ścieżki.

Co ciekawe, Kate i William nie od razu będą mogli cieszyć się z użytkowania własnej letniej posiadłości. Jest ona do 2017 roku wynajęta brytyjskiemu biznesmenowi.

To jest dopiero becikowe.


Królowa podarowała książęcej parze letnią posiadłość

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!