Krystyna Mazurówna ma szesnaście mieszkań w Paryżu?

przejdź do komentarzy

Co ona na to?

krystyna mazurówna krystyna mazurówna/mat.prasowe
Już od dzisiaj będziemy mogli oglądać Krystynę Mazurównę w roli jurorki z programie Tylko taniec. Got to Dance w Polsacie.

Jaka jest 73-letnia tancerka? Na pewno zwariowana, z energią nastolatki i dużym poczuciem humoru. Podobno ma również hopla na punkcie mieszkań, jednak Mazurówna ucina spekulacje na temat swoich rzekomych szesnastu mieszkań w Paryżu, mówiąc:

- Za chwilę, albo za rok, będę miała siedemnaste, w Warszawie! Mam takie hobby, zbieram mieszkania, inni zbierają etykietki od serów, mają taniej. To jest taka moja metoda życiowa - realizuje w ten sposób swoją obsesję, a przy okazji znalazłam niezły fortel, żeby nie przymierać głodem na emeryturze...

W Polsce podkreśla się głównie mój wiek i ilość moich mieszkań. Mam inne cechy szczególne, naprawdę! Na świecie jest wielu ludzi, którzy maja 73 lata (albo i więcej) szesnaście mieszkań (albo i więcej), a ci najbogatsi nie mają oczywiście ani jednego na własność, bo ich na to stać. Szesnaście mieszkań, siedemdziesiąt trzy lata? Przecież to się zmieni - za rok będzie już siedemnaście i siedemdziesiąt cztery, no i co? A co z resztą? A moje zalety intelektualne? A osobowość? A sex-appeal? A fakt, że kocham zwierzątka, to małe piwo, to wszystko się nie liczy, to wszystko to hetka-pętelka?


Podoba Wam się poczucie humoru Mazurówny?


Krystyna Mazurówna ma 16 mieszkań w Paryżu?

Krystyna Mazurówna ma 16 mieszkań w Paryżu?

Krystyna Mazurówna ma 16 mieszkań w Paryżu?

Krystyna Mazurówna ma 16 mieszkań w Paryżu?

Krystyna Mazurówna ma 16 mieszkań w Paryżu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!