Krystyna Mazurówna wylana z Tylko taniec

przejdź do komentarzy

Nowa edycja już bez barwnej jurorki.

krystyna mazurówna krystyna mazurówna/KAPIF
Krystyna Mazurówna udowodniła polskim widzom, że metryka nie musi odzwierciedlać stanu ducha. Jak donosi Fakt, barwna jurorka nie będzie jednak zasiadać za jurorskim stołem Tylko taniec. Got to dance.

- Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – powiedziała Faktowi Krystyna Mazurówna.

Argumentacja decyzji Polsatu jest następująca – Mazurówna nie zna się na technikach tańca, które dominują w programie. 60 proc. zgłaszających się do Tylko taniec osób wykonuje breakdance i hip-hop.

Jak twierdzi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, producentom programu zależy na pozyskaniu jurora, który zna się na tych stylach tanecznych.

Podobno o pracę w Tylko taniec. Got to dance ubiegają się Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Joanna Koroniewska i Anna Głogowska, czyli same specjalistki od breakedance`a.


Krystyna Mazurówna wylana z Tylko taniec

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!