Krzysztof Gojdź w ostrych słowach BRONI Anny Lewandowskiej

przejdź do komentarzy

"Dziecko jest bardzo ważne, ale..."

anna lewandowska anna lewandowska/KAPiF, Instagram: Anna Lewandowska
W ostatnich dniach coraz częściej można przeczytać krytykę na temat Anny Lewandowskiej. Internautki wciąż doszukują się pewnych błędów i zaniedbań, a przede wszystkim - zarzucają jej, że "za bardzo dba o swoją sylwetkę".

CZYTAJ WIĘCEJ: Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Według hejterek trenerka może wywołać "depresję" u niektórych kobiet, które nie mają tak dobrej sylwetki. Do krytyki dołączyła również naczelna feministka kraju - Paulina Młynarska, która w ostrych słowach potępiła to "działanie".

Tymczasem do dyskusji włączył się dr Krzysztof Gojdź, która podsumował tę "aferę" w kilku, dobitnych słowach.

Ostatnio głośno komentuje się szybki powrót Anny Lewandowskiej do idealnej formy sprzed ciąży. I hejt - że tabun ludzi nad nią pracuje, bo ma opiekunki do dziecka (i chyba tylko na nie patrzy), że ma sztab ludzi do sprzątania, do gotowania, że dieta kosztuje majątek. Itd.
Ale nie spojrzy się na tę sytuacje inaczej - że może dziewczyna się zaparła i ciężko pracuje nad sobą bo chce dobrze wyglądać.Że chce pokazać innym matkom, jak powinny o siebie zadbać, że można dobrze wyglądać już kilka tygodni po porodzie. Przecież samo się nie zrobiło. Zabiegi i masaże nie wystarczą. Powrót do formy wymaga determinacji i wysiłku.


Doktor zwraca również uwagę na coś bardzo istotne w powrocie do dobrej figury:

Dziecko jest bardzo ważne, ale pierwsze tygodnie i miesiące mogą zaważyć na przyszłym wyglądzie i ewentualnych kompleksach kobiet na całe życie. Zrzucenie zbędnych kilogramów, zmniejszenie rozstępów - im szybciej zajmą się tym młode matki tym lepszy efekt można uzyskać. Niestety po kilku miesiącach po porodzie ta walka może stać się trudniejsza lub nieskuteczna.


CZYTAJ WIĘCEJ: Internautki wytykają Annie Lewandowskiej to, że Klara...

Gojdź przekonuje również, że żona Roberta Lewandowskiego jest dobrą i odpowiedzialną mamą, która potrafi zadbać o swoją córeczkę:

Myślę, że pomimo sławy i pieniędzy Lewandowska pozostaje normalną dziewczyną, kochającą matką i sama zmienia pieluchy kiedy dziecko się zsika lub zrobi śmierdzącą kupkę.
Zdaję sobie sprawę że matki po porodzie są wyjątkowo wykończone nieprzespanymi nocami, karmieniem, przewijaniem i trudno jest znaleźć chwilę dla siebie. Ale postarajcie się dziewczyny aby nie było za późno.


CZYTAJ WIĘCEJ: NAJPIERW BURZĘ WYWOŁAŁY WÓZKI KLARY LEWANDOWSKIEJ, TERAZ PORA NA NOSIDEŁKO...

Co sądzicie o tej wypowiedzi? Czy Ania naprawdę powinna ćwiczyć od razu po ciąży?
Krzysztof Gojdź w ostrych słowach BRONI Anny Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź w ostrych słowach BRONI Anny Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź w ostrych słowach BRONI Anny Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź w ostrych słowach BRONI Anny Lewandowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!