Krzysztof Gojdź wrzucił na FB OBRZYDLIWE zdjęcie

przejdź do komentarzy

FU! Jakie to niesmaczne!

krzysztof gojdź krzysztof gojdź/© KAPiF
Doktor Krzysztof Gojdź jest ostatnio "na językach". Znany świetnie gwiazdom i celebrytom specjalista od nienagannego wizerunku, właściciel kliniki chirurgii plastycznej i celebryta wydał książkę, którą promuje w telewizji, internecie i kolorowych magazynach.

Doktor prowadzi bardzo intensywny tryb życia - o wielu swoich wypadach i imprezach informuje na facebookowym fanpage'u. Ostatnie ekscesy kosztowały jednak doktora trochę zdrowia, o czym bardzo dokładnie, z wszelkimi detalami Gojdź napisał na FB.

Czytaj też: Afera! Dr Krzysztof Gojdź oburzony na redakcję tabloidu

ANGINA. Przechodzone od tygodnia przeziębienie. Tak to jest jak się harcuje rozchechłany z Magda Gessler ... Biały jęzor, migdałki, gorączka.. Kochani, "w pewnym wieku" to już trzeba chorobę wyleżeć... - napisał lekarz i dołączył do posta "dokumentację medyczną" w postaci zdjęcia obrzydliwego, obłożonego białym nalotem języka.


Najdziwniejsze, że zdjęcia polubiło sporo internautów. Jak widać kochają pana doktora w całości.ANGINA 󾌮󾆬🛌. Przechodzone od tygodnia przeziębienie. Tak to jest jak się harcuje rozchechłany z Magda Gessler ... Biały jęzor, migdałki, gorączka.. Kochani, "w pewnym wieku" to już trzeba chorobę wyleżeć..

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 15 stycznia 2016Krzysztof Gojdź wrzucił na FB OBRZYDLIWE zdjęcie

Krzysztof Gojdź wrzucił na FB OBRZYDLIWE zdjęcie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!