Książę Albert oburzony plotkami na temat swego małżeństwa

przejdź do komentarzy

"Miodowy miesiąc był cudowny!".

książę albert książę albert/© PR Photos
Książę Albert postanowił zabrać głos w sprawie artykułów, jakie pojawiły się w mediach po jego ślubie z księżną Charlene. Przypomnijmy, że plotki dotyczyły po pierwsze fatalnego samopoczucia Charlene, która w obliczu ślubu musiała zmierzyć się z tematem zdrad swego męża oraz tego, że świeżo upieczeni małżonkowie nie mieszkali po ślubie w jednym hotelu, a miesiąc miodowy spędzali niemal w separacji.

Chcemy wyrazić swe oburzenie tymi plotkami. To jest nie do zniesienia - oświadczył książę w jednym z wywiadów. - Godne pożałowania jest to, że media szerzyły te plotki bez jakiejkolwiek weryfikacji - narzekał Albert. - Zawsze respektowałem wolność wypowiedzi. Ale wprowadzające w błąd albo wręcz fałszywe informacje są żałosne i zasługują na to, by przyjrzał się im wymiar sprawiedliwości.

Czasem plotki wywoływały u nas uśmiechy, na przykład wtedy, gdy media podawały, że nie śpimy w tym samym hotelu - kontynuował książę. - To miało swoje praktyczne przyczyny, rzecz jasna - enigmatycznie zakończył Albert.

Książę podkreślił jeszcze, że miodowy miesiąc upłynął jemu i żonie w cudownej atmosferze.

Nikt nam nie przeszkadzał. Było bajecznie.

Podczas gdy książę mówił, księżna w milczeniu trwała przy nim, trzymając go za rękę. Zapytana czy chciałaby coś dodać, odparła:

Nie. Sądzę, że wszystko zostało powiedziane.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!