Księżniczka Charlotte jest zmuszana do TEGO, gdy jest z księżną Kate!

przejdź do komentarzy

Od trzyletniej księżniczki dużo się wymaga.

księżniczka charlotte księżniczka charlotte/Forum/ The Mega Agency
Księżniczka Charlotte mimo że ma dopiero trzy lata na każdym wystąpieniu publicznym robi prawdziwą furorę. Jej zachowanie, miny, a przede wszystkim kreacje są bardzo dokładnie analizowane. Stroje księżniczki są pod medialną lupą - zawsze wygląda uroczo!

Dziewczynka już od najmłodszych lat jest uznawana za ikonę stylu.

Te ZWYKŁE rzeczy są ZAKAZANE dla George'a, Charlotte i Louisa

Tradycja królewska związana ze strojami jest objęta protokołem. Ekspertka królewska Marlene Koening, wypowiedziała się na temat sukienek, które muszą nosić księżniczki w okresie dzieciństwa:

Jeśli spojrzycie na zdjęcia księżniczek, czy to Anny, czy Charlotte, zawsze mają na sobie sukienki i jest tak od lat. Małe dziewczynki podczas publicznych wyjść muszą wyglądać nieskazitelnie i tradycyjnie. Jeśli księżna ma na sobie sukienkę i towarzyszy jej Charlotte, na pewno też będzie ubrana w sukienkę
- powiedziała w rozmowie z Hello!

Księżniczka Charlotte i książe George NIE MOGĄ siadać do stołu z rodzicami

Mimo wszystko nie ma zakazu, który mówiły o tym, że księżniczka nie może nosić spodni, jednak w garderobie małej księżniczki zdecydowanie przeważają skromne sukieneczki. Zawsze jednak przy Kate Middleton musi mieć sukienkę, nawet jeśli nie ma na to ochoty ;)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj