Kto dzi¶ wygra w Jak ONI ¦piewaj±?

przejdĽ do komentarzy

Typuje Jerzy Połomski.

agnieszka włodarczyk agnieszka włodarczyk/© KAPiF / K339266F
Już dzi¶ finał programu Jak Oni ¶piewaj±. W rozmowie z Faktem Jerzy Połomski, wykonawca takich przebojów jak Bo z dziewczynami czy Cała sala, stwierdził, że na wygran± zasługuję Agnieszka Włodarczyk.

- Podoba mi się jej skromno¶ć. To dziewczyna obdarzona wszelkimi warunkami, aby błyszczeć na estradzie, i wierzę, że będzie się jeszcze rozwijać. I mimo że zauważam w niej pewien brak pewno¶ci siebie czy brak wiary w swoje zdolno¶ci, to i tak Agnieszka jest ¶wietna - uzasadnia swój wybór.

Jej konkurentk± jest Natasza Urbańska, która od lat ¶piewa i tańczy w warszawskim Teatrze Buffo. Agnieszka natomiast, jak podaje portal dziennik.pl, nigdy nie pobierała lekcji ¶piewu, a mimo to jej wykonania podbiły serca jurorów i publiczno¶ci. Natasza jednak również była wysoko oceniana.

Zwyciężczyni programu nagra solow± płytę oraz wyst±pi podczas festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu w Sopocie.

Czy ostatni, mniej udany odcinek zaważy na przegranej Agnieszki? Czy może to wła¶nie j± widzowie bardziej doceni±? Odpowiedzi na wszystkie pytania dzi¶ wieczorem w programie i oczywi¶cie w kozackiej relacji.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!