Kto dziś wygra w Jak ONI Śpiewają?

przejdź do komentarzy

Typuje Jerzy Połomski.

agnieszka włodarczyk agnieszka włodarczyk/© KAPiF / K339266F
Już dziś finał programu Jak Oni śpiewają. W rozmowie z Faktem Jerzy Połomski, wykonawca takich przebojów jak Bo z dziewczynami czy Cała sala, stwierdził, że na wygraną zasługuję Agnieszka Włodarczyk.

- Podoba mi się jej skromność. To dziewczyna obdarzona wszelkimi warunkami, aby błyszczeć na estradzie, i wierzę, że będzie się jeszcze rozwijać. I mimo że zauważam w niej pewien brak pewności siebie czy brak wiary w swoje zdolności, to i tak Agnieszka jest świetna - uzasadnia swój wybór.

Jej konkurentką jest Natasza Urbańska, która od lat śpiewa i tańczy w warszawskim Teatrze Buffo. Agnieszka natomiast, jak podaje portal dziennik.pl, nigdy nie pobierała lekcji śpiewu, a mimo to jej wykonania podbiły serca jurorów i publiczności. Natasza jednak również była wysoko oceniana.

Zwyciężczyni programu nagra solową płytę oraz wystąpi podczas festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu w Sopocie.

Czy ostatni, mniej udany odcinek zaważy na przegranej Agnieszki? Czy może to właśnie ją widzowie bardziej docenią? Odpowiedzi na wszystkie pytania dziś wieczorem w programie i oczywiście w kozackiej relacji.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!