Kto wygra trzeci półfinał Mam Talent!?

przejdź do komentarzy

Kony i Jessica przechodzą do finału!

mam talent mam talent/© KAPiF
Za nami dwa półfinały drugiej edycji Mam Talent!. W ubiegłym tygodniu do finału zakwalifikowali się bracia Legunowie oraz Marcin Marczewski - Patenciarz.

Dziś wieczorem dalszy ciąg rywalizacji. Do walki o udział w finale staną akrobaci, tancerze, muzycy, a nawet barmanki.

A oto uczestnicy trzeciego półfinału:

Show Bar - 6 studentek z Warszawy, jedyna w Polsce żeńska grupa barmańska. Od 3 lat pracują razem. W razie wygranej mają już wspólne plany dotyczące zagospodarowania pieniędzy, które miałyby otrzymać - chciałyby zainwestować w szkolenia, kostiumy i sprzęt, a także wyjechać razem na szalone wakacje.

Marcin Połoniewicz - Pan Ząbek - 31-letni mieszkaniec Wrocławia. Działa w grupie teatralno-cyrkowej KLAN GRUS, chce otworzyć szkołę cyrkową dla dzieci z patologicznych rodzin. Utrzymuje, że talent dostał od kosmitów, którzy porwali go, gdy był chłopcem i wszczepili mu implant.

Ula AFRO Fryc - ma 21 lat, pochodzi ze Świdnicy. Zaczęła tańczyć jako 4-latka. Od 3 lat trenuje dancehall. Twierdzi, że jest nieprzewidywalna i na finałowy występ
przygotowała coś specjalnego.

Tomasz Grdeń - plastyk z wykształcenia, sam uczył się gry na instrumencie. Za pieniądze z wygranej wynająłby studio z orkiestrą, wziąłby lekcje gry na kontrabasie i opłacił zaległe rachunki.

Konrad Czarkowski KONY - 27-letni Warszawiak, był dziennikarzem, rysownikiem i modelem, dziś jest komercyjnym lalkarzem. W swoich występach chce promować lalkarstwo
rozrywkowe.

Jessica Merstein - mieszka w Zawadzie, w Polsce jest od 8 lat. Występuje razem z rodzinnym zespołem Vanessa & Sorba, który gra muzykę cygańską. Zapowiada, że jej pokaz będzie miał dobry poziom, będzie radosny i optymistyczny.

Sasza i Sergey Korolev - Duet ojca i córki. 7 lat temu Sergey zaczął występować w polskich cyrkach, od pół roku prezentuje swe umiejętności razem z córeczką Saszą.

Kasia Kowalczuk i Asia Smajdor - 20-letnia Kasia i 17-letnia Joasia tworzą wokalny duet. Razem śpiewają od pół roku. Zapowiadają, że chcą rozwijać się muzycznie i odkrywać na tym polu nowe przestrzenie.

Aktualizacja:

Do finału przeszli Kony, zdobywając największą liczbę głosów (gratulujemy!) i Jessica.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!